Krzysztof Cugowski o nowym związku syna. "Jak się chce być dyskretnym, to można"

Krzysztof Cugowski o rozwodzie syna
Krzysztof Cugowski o rozwodzie syna
Źródło: MWMEDIA
Piotr Cugowski niedawno przyznał, że w jego życiu pojawiła się nowa miłość. Wokalista rozwiódł się ponad 1,5 roku temu z żoną i związał się z tajemniczą Karoliną. Teraz okazuje się, że kobieta poznała rodzinę muzyka wcześniej niż jego samego. Miała okazję spotkać także jego... byłą żonę.

Piotr Cugowski w ostatnim czasie budzi spore zainteresowanie mediów i to nie ze względu na dokonania zawodowe. Syn Krzysztofa Cugowskiego rozwiódł się bowiem z żoną po ponad 15 latach małżeństwa, a ta wiadomość trafiła do mediów dopiero na początku tego roku. Niedługo potem muzyk związał się z tajemniczą lekarką Karoliną, która skradła jego serce.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowa partnerka Piotra Cugowskiego znała wcześniej jego rodzinę

Piotr Cugowski i jego nowa ukochana są ze sobą dosyć krótko, jednak rodzina wokalisty zdążyła już dobrze poznać Karolinę. Krzysztof Cugowski zdradził niedawno, że poznał kobietę na długo przed tym, zanim spotkała Piotra Cugowskiego.

Okazuje się, że żona Krzysztofa Cugowskiego jest matką chrzestną syna Karoliny, Dawida. Kobieta ma dobre kontakty z rodziną partnera i jest bardzo dobrze wykształcona: ma trzy specjalizacje i doktorat z nefrologii. Nie wiadomo jednak o niej zbyt wiele, ponieważ Cugowscy dosyć dobrze chronią swoją prywatność.

"Moja narzeczona, Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja zajmuję się rozrywką, także jestem 'lekarzem dusz', a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem" - powiedział Piotr Cugowski w jednym w wywiadów.

Co ciekawe, Karolina zna nie tylko swojego być może przyszłego teścia, ale także... miała okazję poznać byłą żonę Piotra Cugowskiego. Kobieta występowała razem z Elizą Tokarczyk w 2020 roku podczas spektaklu muzycznego Lubelskiej Akcji Charytatywnej. Zagrały wówczas razem na jednej scenie.

Piotr Cugowski utrzymywał rozwód z żoną w tajemnicy

Piotr Cugowski informacje o rozwodzie trzymał w tajemnicy przez 1,5 roku. Z dziennikarką Elizą Tokarczyk byli małżeństwem przez 15 lat i mają wspólnie syna, Piotra Juniora, który przyszedł na świat w 2011 roku.

Informacje o rozpadzie związku potwierdził w mediach ojciec muzyka, Krzysztof Cugowski.

"Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu [...] Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać" - potwierdził podczas rozmowy z "Faktem".

Dodał także, że jeśli chce się zachować prywatność w przestrzeni medialnej, to jest to możliwe.

"Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można" - powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości