Julia ze "ŚOPW" ogłosiła radosną nowinę. "Czekamy na ciebie"

Julia Gołębiowska ze "ŚOPW"
Julia Gołębiowska ze "ŚOPW" zostanie starszą siostrą
Źródło: Instagram @golebiowska.julka
Julia Gołębiowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogłosiła wspaniałą nowinę. Uczestniczka show pochwaliła się, że jej tata spodziewa się dziecka. Julia zostanie więc starszą siostrą. Bohaterka "ŚOPW" zdradziła płeć i imię maleństwa oraz ujawniła, kiedy ma przyjść na świat.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma świetną relację z ojcem, który wspierał ukochaną córkę w programie. Dziewczyna cieszyła się, gdy jej tata niedawno poślubił miłość życia. Julia zdradziła, że ma bardzo dobry kontakt z macochą, którą traktuje wręcz jak swoją przyjaciółkę. Wkrótce rodzina Gołębiowskich się powiększy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dawid Woliński o relacjach i pasjach córki. Dlaczego nie pokazuje jej w siec?

Julia Gołębiowska ze "ŚOPW" zostanie starszą siostrą

Julia zaskoczyła obserwatorów na Instagramie niesamowitą wiadomością. Opublikowała zdjęcie USG oraz dziecięcych ciuszków. Okazało się, że jej tata znów zostanie ojcem. Wraz ze swoją nową żoną w przyszłym roku powitają na świecie pierwsze dziecko. Julia Gołębiowska przyznała, że mimo trudności do rodziny dołączy kolejna pociecha. Będzie to chłopiec. Imię zostało już wybrane. Między rodzeństwem jest spora różnica wieku, ale Julia będzie mogła za to pokazać przyrodniemu bratu świat i świetnie się nim zajmować.

"Dziś jest dzień, w którym wszyscy dowiedzieliśmy się, że będziesz...chłopcem!!! Nie była to łatwa droga, dlatego wszyscy bali się ogłaszać tę dobrą nowinę... To będzie zaszczyt pokazywać ci świat z perspektywy prawie 30 lat starszej siostry! Alan, czekamy na ciebie" - pochwaliła się Julia ze "ŚOPW".

Na nowinę zareagowały inne uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Haha Julcia, ty to umiesz budować napięcie. Gratulacje! Co za historia!" - skomentowała Anita Szydłowska.

"Data przyjścia na świat - być może data urodzenia Miesia naszego, ale super! Trzymam kciuki, niesamowita wiadomość!" - dodała Aneta Żuchowska.

Julia Gołębiowska ze "ŚOPW"
Julia Gołębiowska ze "ŚOPW" spodziewa się przyrodniego rodzeństwa
Julia Gołębiowska ze "ŚOPW"
Źródło: Instagram @golebiowska.julka

Nowa edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

9. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będzie emitowany we wtorki o godz. 21:35 na antenie TVN. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 5 września 2023 roku. Program dostępny będzie również na Playerze. W tym serwisie znajdziecie też poprzednie edycje show.

Już niedługo poznamy kolejną szóstkę uczestników, którzy poszukują miłości. Z udziału w programie zrezygnowały: Karolina Tuchalska-Siermińska i Magdalena Chorzewska. 9. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczy nas zupełnie nowym składem eksperckim. Do ekipy dołączyły trzy specjalistki: Zuzanna Butrym, Julitta Dębska i Hanna Kąkol. Poznajcie je bliżej.

Czytaj więcej: To one zadecydowały o losie uczestników. Poznaj nowe ekspertki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Stacja TVN pokazała zwiastun, na którym widać twarze wszystkich uczestników. Zobaczcie poniżej, jak będą wyglądać nowi bohaterowie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – nowi uczestnicy i ekspertki w 9. sezonie
Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Zuzanna Butryn, Julitta Dębska, Hanna Kąkol
Zuzanna Butryn
+15
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @golebiowska.julka

podziel się:

Pozostałe wiadomości