Kamil Piórkowski z "HP All Stars" spotkał się z kolegą z programu. Co słychać u Ivana?

"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski
"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski spotkał się z kolegą z programu. Co słychać u Ivana?
Źródło: Player
Wiadomo już, że w "Hotelu Paradise" można znaleźć prawdziwą przyjaźń, a jak to wygląda w przypadku miłości? Choć większość uczestników deklaruje przede wszystkim chęć dotarcia do finału, po drodze emocje i serca płatają im figle. Kamil Piórkowski spotkał się niedawno z kolegą z drugiej edycji show. Ivan Yevtushenko od kilku lat jest szczęśliwie zakochany. Co u niego słychać?

Kamil Piórkowski był uczestnikiem drugiej edycji "Hotelu Paradise". Powiedzieć, że nie zjednał sobie sympatii widzów, to mało. Poczynania Kamila i jego ówczesny konflikt z uczestniczką Magdą sprawiły, że przez wielu uważany jest za jednego z najbardziej znienawidzonych bohaterów programu. Choć wchodząc do "Hotelu Paradise All Stars" deklarował, że tym razem już zamierza namieszać, szybko pożegnał się z show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise All Stars". Grzegorz Głuszcz o finale i dalszych losach

Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej
Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"

"Hotel Paradise All Stars". Kamil Piórkowski na spotkaniu po latach

Kamil to niejedyny uczestnik drugiej edycji show, który mocno zapadł w pamięć widzom. W końcu na Zanzibarze bawiła się również zwyciężczyni "Hotelu Paradise All Stars" Julia, z którą mężczyzna tworzył nawet parę. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnęli Ata Postek i Artur Sargsyan. Ich relacje nie przetrwała jednak próby czasu i mężczyzna również dołączył do wybrańców zaproszonych na kolumbijską wyspę.

Z pewnością prawdziwi fani "Hotelu Paradise" pamiętają z tej edycji jeszcze jedną parę! Ania i Ivan tworzyli duet praktycznie od początku show. Choć wielu widzów myślało, że ich relacja zakończy się wraz z opuszczeniem willi, tak się nie stało! Miłość kwitnie, a Ivan niedawno spędził trochę czasu z kolegą z show. Najwyraźniej z Kamilem połączyła go bliska więź, bowiem mimo upływu lat wciąż znajdują chwilę, by wybrać się na smaczne jedzenie.

"Dobrze cię widzieć w formie bracie" - napisał Kamil.

Kamil Piórkowski, Ivan Yevtushenko
"Hotel Paradise". Kamil i Ivan na wspólnym obiedzie
Kamil Piórkowski, Ivan Yevtushenko
Źródło: Instagram @kamil.hotelparadise2

"Hotel Paradise". Ania i Ivan wciąż zakochani. Co u nich słychać?

Ku zaskoczeniu wielu, relacja zapoczątkowana i rozwijana przez Anię i Ivana w "Hotelu Paradise" po opuszczeniu Zanzibaru rozkwitła. Para zamieszkała ze sobą, a wicie wspólnego gniazdka ochoczo relacjonowała w mediach społecznościowych, w których oboje są bardzo aktywni.

Fani show mogą śledzić ich dalsze losy, podziwiać relacje z wakacyjnych wojaży i oglądać rezultaty licznych sesji zdjęciowych. Zakochani wspierają się w kwestiach zawodowych i otaczają przyjaciółmi, których poznali w "Hotelu Paradise".

Rok po roku fani mogli śledzić bogatą fotorelację z urodzin Ivana, które świętował w towarzystwie uczestników swojej edycji show. A w listopadzie 2022 roku zakochani poinformowali, że odebrali klucze do pierwszego własnego mieszkania. Takie chwile warto świętować.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości