"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Między Agnieszką a Kamilem iskrzy podczas wesela

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil na weselu.

W premierowym odcinku "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzięli udział Agnieszka i Kamil. W kolejnym epizodzie towarzyszymy parze podczas wesela. Między młodymi coraz bardziej iskrzy. Czy dojdzie do pocałunku? Poznajemy też Dorotę i Piotra, czyli kolejną dwójkę singli dopasowanych przez ekspertów. Kim są, skąd pochodzą, ile mają lat?

W najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu poznajemy dwójkę singli, która została dopasowana przez ekspertów. W siódmej serii Magdalenie Chorzewskiej i Bogusławowi Pawłowskiemu w łączeniu par pomaga psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska.

W drugim odcinku "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" Agnieszka i Kamil mają okazję lepiej się poznać podczas przyjęcia weselnego. Co o sobie sądzą? Do uroczystości zaślubin przygotowuje się też druga para. Kim są Dorota i Piotr?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Sezon 7. Odcinek 2. Zwiastun
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Sezon 7. Odcinek 2. Zwiastun

"Ślub od pierwszego wejrzenia": wesele Agnieszki i Kamila

W pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Agnieszka ma 29 lat i pochodzi z Białegostoku, zaś Kamil pochodzi z Włocławka i jest dwa lata młodszy od swojej żony.

Uczestnicy zobaczyli się po raz pierwszy w dniu ślubu. Jak zareagowali na swój widok?

"Nie chciałam nic sobie zakładać, bo nie miałam jakiegoś ideału wyglądu, ale jak zobaczyłam swojego męża, to pomyślałam: Wow, jest dobrze. Nie spodziewałam się, że będzie, aż tak pozytywnie" - powiedziała Agnieszka.

"Jak zobaczyłem Agnieszkę, to pomysłem sobie: czy eksperci wzięli mój opis idealnej kobiety i po prostu ją namalowali?" - mówił z kolei Kamil.

Para już w drodze na przyjęcie weselne zauważyła, że ma ze sobą dużo wspólnego. Kamil wręczył małżonce bransoletkę z datą ich ślubu. Kobieta wpadła na ten sam pomysł, ale postanowiła poczekać z wręczeniem prezentu. Od razu zdeklarowała za to, że może przeprowadzić się do męża, więc odległość między ich miejscowościami nie stanowi problemu.

Podczas wesela młodzi wymieniali się wrażeniami ze ślubu. Stwierdzili zgodnie, że są zadowoleni, że zostali do siebie dobrani. To samo powtarzali w rozmowach z rodzinami. Kamil denerwował się, jak wypadnie podczas pierwszego tańca. Nie był z siebie zadowolony, chociaż Agnieszce i gościom bardzo się podobało. Po wspólnym tańcu para wymieniła się czułymi pocałunkami. Czyżby już rodziło się między nimi uczucie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil podczas pierwszego tańca.
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Kamil Źródło: TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Druga para to Dorota i Piotr

W nowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" widzimy też drugą parę. To Dorota i Piotr. Dorota ma 29 lat i mieszka z rodzicami w Lublinie. Nigdy nie była w stałym związku. Piotr ma 34 lata i pochodzi ze Zduńskiej Woli. Pracuje w lokalnej firmie handlowo-usługowej.

Sakramentalne "tak" uczestnicy mieli okazję powiedzieć sobie w przepięknej scenerii. Para spotkała się pierwszy raz na zamku w Ogrodzieńcu. Ruiny leżą na Szlaku Orlich Gniazd w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Goście zebrali się na historycznym dziedzińcu. Na terenie zamku obrączkami wymienia się co roku bardzo duża liczba par.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zamek w Ogrodzieńcu, gdzie ślub wzięli Dorota i Piotr
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zamek w Ogrodzieńcu Źródło: TVN

Jak młodzi zareagowali na siebie? Czy przypadli sobie do gustu? Odpowiedź w najnowszym odcinku programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości