Programy

Kamil ze "ŚOPW" o zakończeniu relacji z byłą narzeczoną. Był gotowy na nowy związek?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Kamil Borkowski ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy był gotowy na nową relację?

Kamil Borkowski z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w programie, by stworzyć szczęśliwy związek. Mało brakowało, a Kamil ożeniłby się ze swoją byłą narzeczoną. Data ślubu była już ustalona. Kalina Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl zapytała uczestnika, czy po bolesnym rozstaniu był emocjonalnie gotowy na wejście w nową relację.

Kamil ze "ŚOPW" marzył o założeniu rodziny i nadal o tym myśli. Nawet po rozstaniu z Agnieszką i ostatnim doświadczeniom nie jest zamknięty na relację z innymi kobietami. Uczestnik show wyznał, że jest singlem, ale ma spore powodzenie wśród fanek programu. Sprawdź, co zdradził na ten temat TUTAJ. Przeszłość Kamila zaintrygowała nową ekspertkę "ŚOPW" - Karolinę Tuchalską-Siermińską. Psycholożkę zaniepokoił fakt, że uczestnik nie tak dawno rozstał się z narzeczoną. Zastanawiała się więc, czy na pewno pogodził się z przeszłością i czy jest zdolny do zaangażowania się w nową relację.

Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej i ich rozstaniu

Kamil nie żałuje decyzji o wzięciu udziału w programie. Szukał wybranki, która będzie szczera i tę cechę odnalazł w Agnieszce. Uczestnik "ŚOPW" niestety nie poczuł nic więcej do żony i zdecydował się zakończyć ich relację. Co myśli o swoim zaangażowaniu w nowy związek? Czy zaskakujący ślub z obcą kobietą go nie przerósł?

- Uważam, że byłem na to emocjonalnie gotowy. Rozstanie z narzeczoną było w lutym, a ślub był w październiku. Trochę i tak za długo ten związek trwał. Mieliśmy już ustaloną datę ślubu, ale przez wydarzenia, które miały miejsce, to rozstanie po mnie spłynęło. Nie chciałbym tego rozpamiętywać i do tego wracać. Dla mnie teraz to jakby w ogóle nie istniało. Wychodząc z tamtego związku, rozpocząłem normalne życie. Zgłaszając się do programu, byłem gotowy, ale też zaskoczyłem się, że tak to wszystko szybko poszło i że wrócili do mnie z decyzją. Byłem bardzo podekscytowany tym wszystkim i szczęśliwy.

Zapraszamy do obejrzenia rozmów z uczestnikami 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Poniżej dwa materiały wideo, w których Kamil szczerze opowiada o swojej przeszłości i relacji z Agnieszką.

Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą?
Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"ŚOPW". Kamil o przeprowadzce Agnieszki do Włocławka. Czy był możliwy inny scenariusz?

Agnieszka mieszkała w wynajmowanym pokoju w Białymstoku, ale czekała na odbiór własnego mieszkania. Jednak, gdy poznała męża, zdecydowała o tym, że zostawi swoje dotychczasowe życie i przeprowadzi się do Kamila, który mieszka we Włocławku. Mężczyzna w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśnił, jak odebrał decyzję Agnieszki. Czy małżonkowie brali pod uwagę jakieś inne opcje?

- Wydaje mi się, że nie było rozmowy na temat mojej przeprowadzki do Białegostoku. Na pewno od razu powiedziałem, że mnie byłoby ciężko zmienić to wszystko i że Agnieszce będzie łatwiej znaleźć we Włocławku pracę. Pamiętam, że miałem kilka gorszych dni. Agnieszka pytała, o co chodzi. Rozmyślałem, jak to będzie, jak Agnieszka się przeprowadzi, że to tak szybko, że zmieni swoje życie o 180 stopni. Agnieszka mnie w tym uspokajała, że to jest jej świadoma decyzja. Więc to nie było tak, że Agnieszka zdecydowała za mnie, że się przeprowadza. Ja ją w tym wspierałem, chciałem spróbować, bo bez tego na pewno nie mielibyśmy możliwości życia kolejny miesiąc razem i poznania siebie bez obecności kamer. Żałowalibyśmy tego.

"ŚOPW". Kamil o przeprowadzce Agnieszki do Włocławka. Czy zrobiłby dla niej to samo?
"ŚOPW". Kamil o przeprowadzce Agnieszki do Włocławka. Czy zrobiłby dla niej to samo? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Pozostałe wiadomości