Kamil ze "ŚOPW" zaczyna nowe życie. Pokazał ukochaną, zmienił pracę i miejsce zamieszkania

Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" znalazł miłość
Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" znalazł miłość
Źródło: Instagram @kamil.wegrzyn
Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakiś czas temu informował nas, że znalazł miłość. Teraz któryś z jego fanów nabrał podejrzeń, że znów jest singlem. Uczestnik show odpowiedział mu zdjęciem i informacją o jego związku. Kamil pokazał swoją ukochaną.

Kamil Węgrzyn był bohaterem 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go z Izabelą Juszczak. Dziś oboje układają sobie życie na nowo. Izabela Juszczak znalazła miłość. Kamil też w końcu odnalazł swoje szczęście. Jakiś czas temu w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl przedstawił swoją ukochaną. Jednak teraz fani zasugerowali, że znów jest singlem. Zobaczcie, co odpowiedział im Kamil.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" znów jest singlem?

Rok temu latem Kamil Węgrzyn zdradził nam, że poznał dziewczynę.

- Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu, są to początki, więc zbyt wiele nie chcę zdradzać. Poznaliśmy się na jednym z eventów rozwojowych w Gdańsku pt. "Obudź się". Wtedy tak naprawdę zaczęła się nasza przygoda - wyjaśnił w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Zimą podał nam więcej szczegółów. Powiedział, że jest w oficjalnym związku od 11 czerwca. Zdobył się na duży krok i przeprowadził się do ukochanej do Gdańska. Jego partnerka Karolina oglądała go w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Później odezwała się do mężczyzny za pośrednictwem Instagrama.

- Mamy podobne pasje, odpowiada jej mój styl życia i akceptuje to, jakim jestem człowiekiem. Robimy nowe rzeczy, nie boimy się wyzwań. Czuję ogromne wsparcie i myślę, że ona moje też czuje. Jesteśmy do siebie bardzo podobni - stwierdził Kamil.

Kamil Węgrzyn udostępnił fanom możliwość zadawania mu pytań. Jedno z nich sugerowało, że rozstał się ze swoją partnerką i znów jest singlem.

"Czyżbyś był znowu singlem?" - czytamy na Instagramie. Kamil zaprzeczył, nie ukrywając zdziwienia. Napisał, że cały czas jest w związku i na potwierdzenie pokazał romantyczny kadr z partnerką.

Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" pokazał swoją partnerkę
Kamil Węgrzyn ze "ŚOPW" pokazał swoją partnerkę
Źródło: Instagram @kamil.wegrzyn

Kamil Węgrzyn zmienił pracę

Kamil pochwalił się zmianami w swoim życiu. Wcześniej mieszkał w Dębicy, gdzie pracował w sklepie z narzędziami, a wieczorami jeździł na motocyklu. Później próbował swoich sił jako kierowca ciężarówki. Po przeprowadzce do ukochanej rozglądał się za nową pracą. Wygląda na to, że właśnie ją znalazł. Decyzja padła na bycie kierowcą dla użytkowników popularnych aplikacji, które są alternatywą dla taksówek.

"Podjąłem decyzję, by zając się taką pracą, która pozwoli mi się rozwijać w tematach, którymi się zajmuje oraz, z którymi wiążę przyszłość" - napisał na Instagramie. Kamil w rozmowie z nami przyznał, że to już jego kolejne zajęcie, ale lubi ryzykować i doświadczać nowych rzeczy. Mężczyzna od lat jest zainteresowany rozwojem duchowym.

- Ostatni czas, to jest istna magia, do czego doszedłem. Obecnie jestem na etapie udziału w dwóch potężnych kursach dotyczących rozwoju, również wiążę z tym przyszłość - zdradził nam w wywiadzie.

Jeśli jesteście fanami morsowania, odwiedźcie profil Kamila na Instagramie, który dzieli się swoimi doświadczeniami w tej aktywności i motywuje innych do rozpoczęcia przygody z hartowaniem swojego organizmu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @kamil.wegrzyn

podziel się:

Pozostałe wiadomości