Krzysztof na zdjęciu z uczestniczką innej edycji "ŚOPW". Wyjawił nam, co ich łączy

Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Krzysztof Żółtak i Magdalena Białas po zakończeniu 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się rozstać. Decyzja ta wywołała niemałe zdziwienie wśród fanów programu, którzy kibicowali im od samego początku. Teraz Krzysztof w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedział, jak wygląda jego życie.

Krzysztof Żółtak pochodzi z Przemyśla, a jego programowa wybranka Magdalena Białas z Dębicy. Para już od pierwszego spotkania wpadła sobie w oko i okazało się, że mają podobne zainteresowania. Z odcinka na odcinek mogliśmy zauważyć, jak relacje między tą dwójką zacieśniają się i pogłębiają.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Magda rozstali się

Krzysztof więcej czasu spędzał u Magdy, aktywnie uczestnicząc w jej życiu rodzinnym i zawodowym. W finale mogliśmy zauważyć ich niezwykłą relację. Magdalena i Krzysztof zdecydowali się zostać w małżeństwie, jednak teraz poinformowali, że ich drogi rozeszły się.

Krzysztof wydał oświadczenie na Instagramie, w którym napisał:

"Czuję się zobligowany powiedzieć wam o tym, jakie są nasze dalsze losy po dniu decyzji. Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym. Jak zwykłem mawiać "zawsze coś jest po coś". Każde zdobyte doświadczenie nas rozwija" - napisał.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof zdradził, czy nadal jest singlem

Krzysztof Żółtak w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl wyjawił, jak obecnie wygląda jego życie. Fani programu zauważyli, że Krzysztof zdążył już się dobrze poznać z Anitą Szydłowską, Adrianem Szymaniakiem, a także innymi uczestnikami programu, w tym z Anią Wróbel z 2. edycji, z którą ostatnio pojawił się na wspólnym zdjęciu. Wyglądali na szczęśliwych i od razu wśród fanów pojawiły się spekulacje, czy coś mogło ich połączyć, tak samo jak Laurę i Karola, którzy również dopasowali się po programie.

Zapytaliśmy go o to, czy jest związany z uczestniczką poprzednich edycji.

- Nie, jednym z plusów tego programu jest to, że można poznać wielu fantastycznych ludzi z ekipy, jak ta nasza "rodzinka ślubna". To jest właśnie jedna z tych wartości dodanych, że można poznać fajnych ludzi. Jestem singlem i nie łączy mnie nic z żadną panią z programu — powiedział.

Krzysztof Żółtak na pytanie, czy jest już otwarty na nowy związek, odpowiedział:

- Jeszcze nie, jeśli coś przyjdzie, to przyjdzie. Ja mam duszę romantyka, więc mój proces dochodzenia do siebie chwilę zajmuje. Wiadomo, nie jest to na świeżo, gdybyśmy rozmawiali w sierpniu, pewnie byłoby inaczej, ale jestem sentymentalny i oglądając różne sceny, coś tam się w człowieku odzywa, ale jestem otwarty. Co przyjdzie, to przyjdzie, kiedy przyjdzie? Nie wiem. Nie mam ciśnienia — zaznaczył.

Krzysztof ze "ŚOPW" z uczestnikami poprzednich edycji
Krzysztof ze "ŚOPW" z uczestnikami poprzednich edycji
Źródło: Instagram
Krzysztof ze "ŚOPW" z uczestnikami z innych edycji
Krzysztof ze "ŚOPW" z uczestnikami z innych edycji
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości