Marcin ze "ŚOPW" jest zakochany? Tylko nam powiedział, co u niego słychać po programie

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Marcin Osuch dał poznać się szerszemu gronu odbiorców dzięki udziałowi w 9. sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego małżeństwo z Kingą było dość burzliwe, a para zdecydowała o rozstaniu. Teraz w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedział, jak potoczyły się jego losy po programie. Jesteście ciekawi?

Marcin i Kinga to uczestnicy 9. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertki postanowiły połączyć ich w parę i dać im szansę na zbudowanie czegoś więcej. Oprócz nich widzowie mogli poznać również Krzysztofa i Magdę, a także Kornelię i Marka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin o życiu po programie

O ile Kornelia i Marek, oraz Krzysztof i Magda dogadywali się dobrze w programie, to między Kingą a Marcinem od początku pojawiły się zgrzyty. Małżeństwo miało inne temperamenty, charaktery i podejście do życia, co wychodziło przy każdej sytuacji, kiedy tylko byli razem.

Marcin był zmęczony zachowaniem Kingi i ciągłą krytyką z jej strony, a Kinga potrzebowała męża bardziej pewnego siebie. Mimo wielu szans, jakie dawali sobie w programie w finale Kinga i Marcin zdecydowali o rozstaniu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin spotyka się z kimś?

Teraz Marcin w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl powiedział, jak wygląda jego życie po udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".

- Po programie nie byłem w związku, obecnie też nie jestem. Tak naprawdę nie chcę niczego szukać na siłę, ani niczego budować na siłę. Życie pokaże, czy spotkam tę właściwą osobę i kiedy to będzie. Wydaje mi się, że wtedy, kiedy się najmniej tego spodziewamy, jest największa szansa na to, że ta osoba pojawi się w naszym życiu, ale nie chciałbym pocieszać się kimś po programie. To na pewno byłoby krzywdzące dla drugiej strony, a ja muszę też odpocząć trochę od pewnych spraw — powiedział uczestnik.

Na pytanie, jakie cechy ceniłby w swojej przyszłej partnerce, odpowiedział:

- Program pokazał mi, jakich zachowań nie jestem w stanie zaakceptować, pewne rzeczy mogę wychwycić już w bardzo krótkim czasie. Na pewno chciałbym, żeby była to osoba ciepła, otwarta, nie zachowywała się 0:1, tylko wychodziła z takiego założenia, że poznajemy się, docieramy się, staramy się nawzajem siebie poznawać, każdy też ma inne tempo i inne przyzwyczajenia, dlatego chciałbym bazować na spokoju i rozwadze tej drugiej osoby — dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości