Programy

Maciej wyjaśnił fanom "ŚOPW", dlaczego potraktował Martę w taki sposób

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest pod ostrzałem fanów, którzy próbują zrozumieć jego zachowanie w programie. Mąż Marty Podbioł wybrał jedno z pytań dotyczących traktowania przez niego Marty. Wyjaśnił widzom "ŚOPW" swój punkt widzenia.

Maciej Mikołajczak i Marta Podbioł mierzą się z wieloma przeciwnościami. Rozmowy przychodzą im z trudem, bo zwykle kończą się jakimś bolesnym wyznaniem. Marta miała dość krytycznych uwag męża. Nie miała już ochoty spędzać czasu z Maciejem. Interweniowała ekspertka.

Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o traktowaniu Marty

Pytanie zadane do Maćka na InstaStories brzmiało: "dlaczego traktujesz Martę w chamski sposób? Sam nie jesteś idealny, a ją krytykujesz".

Maciej sam wybrał to pytanie, aby je udostępnić reszcie obserwatorów. Uczestnik show zwrócił uwagę na to, że widzowie nie słyszeli wszystkich rozmów, jakie prowadził z Martą. Na zarzut fana odpowiedział bardzo stanowczo.

Głośno mówię, co mi się podoba, a co nie... Przecież każdy ma swój ideał. Według Was mówienie o tym jest krytyką?

Maciej ze "ŚOPW" o traktowaniu Marty
Maciej ze "ŚOPW" o traktowaniu Marty Maciej ze "ŚOPW" o traktowaniu Marty Źródło: Instagram @erdol_trucker_disco

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak ekspertka podsumowała relację Marty i Macieja?

Marta potrzebowała konsultacji psycholożki. W jej sprawie interweniowała Karolina Tuchalska-Siermińska. Marta zdradziła, jakie zalecenie od niej usłyszała.

"Za bardzo dałam się prowokować i nie byłam najmilszą osobą. Chciała, abym nad tym pracowała" - wyznała uczestniczka.

Karolina Tuchalska-Siermińska skomentowała napięcie w związku Marty i Macieja.

My w swojej mocy robimy wszystko by znaleźć ludzi, którzy mają potencjał. To też jest takie moje zaskoczenie, że w wielu osobach jest oczekiwanie, że jak ekspert dobierze, pokaże mi kandydata, to wszystko samo się zadzieje. A prawda jest taka, że niezależnie od tego, czy poznajemy kogoś w ramach eksperymentu, czy poza nim, to nad związkiem trzeba pracować, a jej często brakuje

Już niedługo moment decyzji. Śledźcie nasze kolejne newsy o uczestnikach "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości