Magdalena Pazura ze "ŚOPW" całkowicie się zmieniła. Zobaczcie, jak teraz wygląda

Magdalena Pazura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Magdalena Pazura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" całkowicie się zmieniła
Źródło: Player.pl
Magdalena Pazura wzięła udział w pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka miłosnego show szybko zapadła widzom w pamięć. Choć tuż po zakończeniu emisji programu częściej pojawiała się w mediach społecznościowych, to dziś jej zdjęcia i relacje z codzienności są prawdziwą rzadkością. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła.

Magdalena Pazura została sparowana z Krystianem Ceglarkiem. Para miała się ku sobie, jednak mierzyła się z wieloma przeciwnościami. W finałowym odcinku oboje zadeklarowali, że chcą dać sobie szansę. Niestety niedługo później okazało się, że postanowili się rozwieść. Jak dziś wygląda życie uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Sylwia Bomba o patchworkowej rodzinie. Chciałaby zostać macochą

Magdalena Pazura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę

Magdalena Pazura wyjątkowo rzadko pokazuje się w mediach społecznościowych. Z jej konta możemy wyczytać natomiast, że jest miłośniczką zwierząt, a jej rodzinne grono powiększył niedawno nowy psi przyjaciel. Instagramowy profil uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" śledzi ponad cztery tysiące osób. Niektórzy z nich pod zdjęciami, na których widać jej buzię i fryzurę zauważyli, że od czasu emisji miłosnego show kobieta przeszła sporą metamorfozę. Zdecydowała się bowiem na ostre cięcie - jej włosy zyskały nową długość. Zmianie uległ też sposób malowania się. Zobaczcie, jak obecnie wygląda Magdalena Pazura.

Magdalena Pazura
Magdalena Pazura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak wygląda obecnie?
Magdalena Pazura
Źródło: Instagram

Choć wydawać by się mogło, że Magdalena Pazura nie odnalazła miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", jakiś czas po rozwodzie z Krystianem, media obiegła wiadomość o jej nowym związku z innym uczestnikiem show. Mowa o Krzysztofie Zrobku, który szczęścia próbował w 2. edycji programu.

"Mamy o czym rozmawiać, bo on pracuje w podobnej branży. Pozytywny chłopak, z którym chętnie będę kontynuować znajomość" - powiedziała uczestniczka w rozmowie z Plotkiem.

Szybko okazało się jednak, że Magdalenę i Krzysztofa łączyła jedynie relacja koleżeńska.

"Zaplanowaliśmy spotkanie. Krzysiek kiedyś skomentował artykuł w kwestii wydatków programowych i od tamtej pory jesteśmy w kontakcie, ale tylko koleżeńskim" - powiedziała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krystian Ceglarek - co u niego słychać?

Krystian posiada profil w mediach społecznościowych. Uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" można znaleźć w serwisie Instagram pod nazwą kryscegpl. Niestety ostatni wpis mężczyzny pochodzi z 2021 roku. Krystian mieszka w Poznaniu, a zgodnie z informacjami zawartymi w serwisie LinkedIn, aktualnie pracuje jako Key Account Manager. Aktualnie uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma 38 lat.

Krystian jest ponadto aktywny na TikToku! Poniżej możecie zobaczyć kilka jego filmów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości