Piotr ze "ŚOPW" komentuje spekulacje o nowym związku. "Będziemy się poznawać"

Piotr ze "ŚOPW" o początkach z Dorotą
Piotr ze "ŚOPW" o początkach z Dorotą
Źródło: Player.pl
"Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się wielkim hitem. Widzowie na kilka dni po finale wciąż szukają nowych informacji o osobach, które jeszcze przed chwilą tworzyły małżeństwa na oczach milionów Polaków. Piotr Sadowski w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską odpowiedział na pytanie, które nurtuje fanów formatu. Czy łączy go coś więcej z inną uczestniczką programu?

Widzowie poznali Piotra Sadowskiego jako mężczyznę pewnego swoich przekonań, otwartego na miłość, rodzinę i chcącego stworzyć szczerą relację. Niestety, małżeństwo z Dorotą nie przetrwało, a w mediach pojawiały się setki spekulacji o rozwijającej się od miesięcy relacji z inną uczestniczką show. Jaka jest prawda?

Piotr Sadowski ze "ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w związku?

W wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl Piotr odniósł się do spekulacji, które obiegły sieć. Czy fanów formatu czeka duże zaskoczenie?

"Spekulacji jest wiele. Że spotykam się z uczestniczkami mojej edycji i poprzedniej, ludzie chcą znaleźć sensację. Na pewno jest też tak, że z uczestnikami będziemy się poznawać. Te relacje się gdzieś tam nawiązują, ale jako ludzi, którzy przeżyli to samo. Jeszcze nie raz pojawią się wspólne zdjęcia z innymi" - odpowiedział tajemniczo. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr spotyka się z inną uczestniczką show?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr odpowiedział na pytania od fanów. Jego serce jest już zajęte?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy Piotr zna się z Adamem i Kamilem?

W minionej edycji programu widzowie poznali trzy pary: Piotra i Dorotę, Kamila i Agnieszkę oraz Adama i Patrycję. Piotr Sadowski opowiedział nam, jak obecnie wyglądają koleżeńskie znajomości z innymi uczestnikami eksperymentu.

"Z chłopakami z mojej edycji jeszcze nie rozmawiałem. Jakoś się nie złożyło. Rozmawiałem z dziewczynami z mojej edycji, z Agnieszką i Patrycją i z dziewczynami z poprzednich edycji. Każdy jest ciekawy, jak inni przeżywali to, co się dzieje. Wiadomo, że spotkania się pojawiają. Myślę, że to wszystko jest naturalne. Z Kamilem i Adamem prędzej czy później pojawi się okazja, żeby się spotkać i wymienić doświadczenia. To specyfika tego, w czym wzięliśmy udział" - odpowiedział.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Życie Piotra po programie

Piotr Sadowski opowiedział nam także jaką transformację przeszła jego obecność w mediach społecznościowych. Z osoby anonimowej stał się mężczyzną rozpoznawalnym i rozchwytywanym. Otrzymuje wiele propozycji matrymonialnych?

"Mnie ogólnie jest głupio o tym gadać. Nie jestem typem osoby, która się będzie chwaliła takimi rzeczami, czy wywołała jakieś sprawy. Ale tak, jest sporo wiadomości od ludzi, którzy są zainteresowani relacjami, nawiązaniem kontaktu. Natomiast uważam, że trzeba się nauczyć podchodzić do tego z dystansem" - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości