Aneta i Robert ze "ŚOPW" na wakacjach. Okazało się, że... spotkali inną parę z programu

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili syna
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili syna
Źródło: Instagram @anet.zuchowska
Aneta i Robert Żuchowscy to jedna z ulubionych par widzów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo niedawno wybrało się na romantyczny rejs luksusowym wycieczkowcem po wodach Dubaju. Nie spodziewali się jednak, że spotkają tam… inną parę z programu. To początek nowej medialnej przyjaźni?

Aneta i Robert Żuchowscy od kilku dni dzielili się z obserwatorami zdawkowymi informacjami na temat kolejnego, rodzinnego rejsu. Dopiero gdy weszli na pokład statku, zdradzili jak będzie wyglądała ich morska przygoda. Ku zdziwieniu wielu osób okazało się, że nie są jedyną parą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która odbędzie takie same, przedświąteczne wakacje. 

czt_ŚOPW_Agnieszka_zycie po prog
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pary ze "ŚOPW" na wspólnym rejsie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to bez wątpienia jeden z ulubionych programów widzów TVN. Miłosny eksperyment w wielu przypadkach się powiódł, a pary dobrane przez ekspertów kroczą razem przez życie. Robert i Aneta Żuchowscy kolejny raz wybrali się na rejs, tym razem będą mogli dokładnie zwiedzić Dubaj.

"Ponownie dane jest nam przeżyć super przygodę. Tylko tym razem troszkę dalej i w czasie gdzie w Polsce panują delikatne już mrozy. Przez najbliższe kilka dni będziemy od nich odpoczywać w temperaturze ok. 30 stopni. Zaczęliśmy od stawienia się na statku Costa Toscana w Abu Dhabi, a kolejne dni spędzamy w Dubaju. Jeśli jest tutaj ktoś, kogo interesują takie przygodny, bądźcie tu z nami przez te najbliższe kilka dni. Przesyłamy dużo słonka" - napisała Aneta Żuchowska w poście na Instagramie. 

Szybko okazało się jednak, że małżeństwo nie będzie musiało czuć się samotne. Na statku spotkali bowiem drugą parę z programu - Anitę Szydłowską i Adriana Szymaniaka. 

"Spotkaliśmy się tutaj, na statku" - powiedziała na InstaStories Aneta Żuchowska. Jak myślicie, wspólny rejs zapoczątkuje ich przyjaźń?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "ŚOPW" na rejsie

Jak szybko się okazało, dla Anity i Adriana ze "ŚOPW" rejs nie jest jedynie zwykłą wycieczką a… podróżą poślubną. Para zadeklarowała, że to pierwszy raz od kilkudniowego wyjazdu do Grecji, kiedy spędzi trochę więcej czasu tylko w swoim towarzystwie.

"Czas rozpocząć naszą podróż poślubną!  Taką, jakiej nigdy nie było- bo to nasz pierwszy raz, kiedy jesteśmy sami na wyjeździe, od czasu tych kilku dni, zaraz po ślubie, które spędziliśmy w Grecji. Bardzo potrzebowaliśmy tego czasu dla siebie. Nigdzie się nie spieszyć, znów poczuć się jak dawniej. Rozmawiać, pozwolić sobie na spontaniczność, przygodę. Odkryć siebie na nowo po tych prawie 5 latach. Jesteśmy w magicznym miejscu na jednym z największych statków na świecie. Zaczynamy rejs z Abu Dhabi do Dubaju i niech mnie ktoś uszczypnie, bo tu jest tak pięknie, że wciąż nie wierzę, że tu jesteśmy! To dopiero początek, bo czeka nas też kilka ekstremalnych przeżyć i niezapomnianych wycieczek !Nie byłoby nas tu bez wsparcia babci. Dziękujemy!" - napisała w poście Anita Szydłowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @anet.zuchowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości