Specjalny odcinek "ŚOPW". Dalsze losy uczestników i zapowiedź nowej edycji

W Player.pl odcinek specjalny "Ślubu od pierwszego". Kiedy rusza nowy sezon?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Odcinek specjalny
Źródło: Materiał promocyjny TVN
TVN przygotował coś specjalnego dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wkrótce dostępny będzie specjalny odcinek, w którym dowiemy się, jak potoczyły się losy uczestników znanych z show. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać. Wkrótce rusza nowa edycja "ŚOPW".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyciąga coraz więcej fanów. Program opowiada o budowaniu relacji między obcymi osobami. Bazuje na eksperymencie, w którym przyszli małżonkowie poznają się dopiero w dniu ślubu. Panna i Pan Młody nie mają pojęcia, kogo dobrali do nich eksperci. Jednak decydują się na eksperyment, który niesie za sobą ryzyko. W grze jest walka o własne szczęście i oczywiście miłość!

Specjalny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kiedy nowa edycja?

Zanim otworzymy nowy sezon, fani "ŚOPW" mogą powspominać byłych uczestników show. 15 lutego w player.pl dostępny będzie odcinek specjalny. Twórcy programu sprawdzą, które związki przetrwały, a kto odnalazł miłość po programie.

7. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rusza 22 lutego na platformie player.pl. Wtedy zostanie udostępniony pierwszy odcinek kolejnego eksperymentu społecznego. Najpierw poznamy sylwetki uczestników, przyjrzymy się ich dotychczasowemu życiu, sprawdzimy, jakie mają pasje, z jakich rodzin pochodzą. Bohaterowie show odpowiedzą na najważniejsze pytanie: jakich cech szukają u drugiej połówki? Następnie eksperci stworzą pary na podstawie cech osobowościowych kandydatów do zawarcia małżeństwa.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem
Julia Gołębiowska z ostatniej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla Plejady
Źródło: Co za Tydzień

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Australijska wersja w player.pl

W 6. edycji show poznaliśmy Anetę i Roberta, Julię i Tomasza oraz Kasię i Pawła. Wiemy już, że przetrwała tylko ta pierwsza para. Aneta i Robert spodziewają się dziecka! Paweł związał się z kuzynką Kasi, a Julia ma nowego ukochanego. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie żałują udziału w programie. Występ w telewizyjnym show to kwestia odwagi i próby zawalczenia o swoje szczęście, nawet jeśli małżeństwo powstałe z eksperymentu zakończy się rozwodem.

W player.pl dostępna jest również australijska odsłona "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani formatu spragnieni innego spojrzenia na małżeństwo, bohaterów postawionych przed dylematem w zupełnie innej rzeczywistości, mogą śledzić zagraniczną wersję show.

Przeczytaj więcej:

Zofia Zborowska-Wrona miała nowotwór w trakcie ciąży. "Mało osób o tym wiedziało"

Magda Stępień walczy o zdrowie syna. Nam wyjaśnia, w czym pomogła jej Anna Lewandowska. "Oliwierek jak dorośnie, sam jej podziękuje"

Ada Malecka miała silne bóle żołądka. Na diagnozę czekała długo: Interniści bagatelizowali dolegliwości

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiał promocyjny TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości