"Top Model 12". Jurorzy przyznali złoty bilet! Po raz pierwszy otrzymał go mężczyzna

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jurorzy "Top Model"

Jurorzy "Top Model" po raz pierwszy w historii programu przyznali złoty bilet mężczyźnie. Podczas drugiego castingu do 12. edycji show serca Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego, Katarzyny Sokołowskiej i Marcina Tyszki skradł 25-letni Tadeusz z Warszawy.

Za nami dwa pierwsze odcinki, w których pokazano castingi do 12. edycji "Top Model". Podczas kwalifikacji jurorzy szczególnie zachwycili się jednym z uczestników, który otrzymał tzw. złoty bilet. Dzięki niemu mężczyzna nie będzie musiał walczyć na boot campie i od razu będzie miał zapewnione miejsce w domu modeli i modelek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Sokołowska jest ostrą jurorką w "Top Model"? Zdradziła, jak jest naprawdę
Katarzyna Sokołowska jest ostrą jurorką w "Top Model"? Zdradziła, jak jest naprawdę

Tadeusz z Warszawy zawstydził Katarzynę Sokołowską

Tadeusz ma 25 lat i pochodzi z Warszawy. Pracuje jako trener personalny i menedżer jednej z siłowni. Jego prawdziwą pasją jest sport. Do tego produkuje muzykę. To właśnie ona działa na niego inspirująco. Na casting przyszedł ze swoją dziewczyną Zosią. Z rodzicami nie ma bowiem kontaktu od wielu lat.

"Stało się tak z przyczyn niezależnych ode mnie. Moim głównym przewodnikiem po życiu była babcia. Za to jestem jej mega wdzięczny i pokorny. To babcia miała na mnie największy wpływ. Temat moich rodziców i mojego dzieciństwa został u mnie zamknięty. Babcia ma już ponad 90 lat i obecnie jest w ośrodku. Mówiłem jej o programie, była szczęśliwa, uśmiechnęła się" - opowiadał.

Mężczyzna od razu zrobił wrażenie na jurorach. Gdy wchodził na wybieg, słychać było z ich strony głośne "wow".

Cześć Skrzetuski

Tadeusz z 12. edycji "Top Model"
Tadeusz z 12. edycji "Top Model" Tadeusz z 12. edycji "Top Model" Źródło: screen TVN

Gdy Tadeusz zaczął opowiadać o sobie, Katarzyna Sokołowska poprosiła, by na nią nie patrzył. Mężczyzna tak się jej bowiem spodobał, że krępował ją nawet sam jego wzrok. Chwilę później 25-latek poszedł się przebrać w strój kąpielowy. To właśnie wtedy po raz pierwszy Dawid Woliński zasugerował, że zasługuje na tzw. złoty bilet.

Jurorzy "Top Model" przyznali Tadeuszowi złoty bilet!

Marcin Tyszka poprosił Tadeusza na sesję zdjęciową. Zmoczył chłopaka wodą, a następnie wykonał kilka kadrów. Efekt poraził jurorów. Byli zachwyceni. Joanna Krupa miała jednak jedno "ale".

Jak mnie te wąsy denerwują

Dawid Woliński zaproponował koleżance z jury... ogolenie Tadeusza. Wkrótce potem okazało się, że na planie programu jest rzeczywiście dostępna maszynka.

Tadeusz z 12. edycji "Top Model"
Tadeusz z 12. edycji "Top Model" Tadeusz z 12. edycji "Top Model" Źródło: screen TVN

Tadeusz poszedł się przebrać i wkrótce potem do niego na zapleczu dołączyła Joanna Krupa, która była bardzo zmotywowana, by zgolić wąs mężczyzny. Dawid Woliński próbował zatrzymać modelkę, jednak była nieugięta. Ostatecznie jednak jej plan się nie udał. Tadeusz obiecał jednak, że pozbędzie się zarostu, jeśli tylko przejdzie do kolejnego etapu programu.

"Wiadomo, że wąs nie zmieni mojej decyzji..." - zaczęła Joanna Krupa i poparzyła na resztę jurorów. Po chwili wszyscy krzyknęli zgodnie:

Złoty bilet!

Po raz pierwszy w historii polskiego "Top Model" złoty bilet otrzymał mężczyzna. Tadeusza zobaczymy już więc w finałowym składzie programu w domu modeli i modelek.

Tadeusz z 12. edycji "Top Model" ze złotym biletem
Tadeusz z 12. edycji "Top Model" ze złotym biletem Tadeusz z 12. edycji "Top Model" ze złotym biletem Źródło: screen TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości