Amelia i Dominik z "TM" zaskoczyli fanów. Zdradzili, że ich rodzina się powiększy

Amelia i Dominik z "Top Model"
Amelia i Dominik z "Top Model"
Źródło: TVN
Amelia Wnęk i Dominik Szymański to najpopularniejsi uczestnicy ostatniej edycji "Top Model". Po emisji programu okazało się, że zakwitło między nimi uczucie. Zakochani niedawno celebrowali swoją miłość na wspólnym zagranicznym wyjeździe. Po powrocie do Polski ogłosili wesołą nowinę. Już niedługo ich rodzina się powiększy.

Amelia Wnęk i Dominik Szymański zdobyli sympatię widzów programu "Top Model". Para rewelacyjnie rozpoczęła nowy rok. Uciekli od chłodnej zimy w Polsce, decydując się na egzotyczną wyprawę na gorącą Dominikanę, gdzie aktualnie temperatura przekracza 30 stopni. W tropikalnym otoczeniu świętowali swoją miłość, którą długo trzymali w sekrecie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze
Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze

Amelia i Dominik z "Top Model" powiększają rodzinę

Po powrocie do ojczyzny Dominik i Amelia musieli zmierzyć się z mroźnymi temperaturami. Zakochani zdecydowali się na romantyczną randkę na mieście. Chwile intymności udokumentowali na Instagramie, co spotkało to z ciepłym przyjęciem ich fanów. Entuzjastyczne komentarze posypały się jak lawina.

"Wy tak do siebie pasujecie"; "Gdy dwoje modeli się zejdzie i wyglądają razem jak wyciągnięci z Pinteresta"; "Miło na was patrzeć" – to tylko niektóre z nich.

Para postanowiła też podzielić się z fanami radosną niespodzianką. Amelia ujawniła kolejną ekscytującą informację na Instagramie. Na relacji pojawiło się zdjęcie przedstawiające małą, okrągłą blaszkę z wygrawerowanym na niej imieniem - "Milo".

"Już niedługo do naszej rodziny dołączy nowy członek" - zapowiedziała Amelia, proponując fanom, aby zgadywali, o kogo może chodzić.

Właściciele czworonogów na pewno rozpoznają, że jest to typowy identyfikator dla psa. Ale co ciekawe, imię Milo nie jest przypadkowe. To także imię jednej z gwiazd filmu "Maska" z Jimem Carreyem w roli głównej. Milo w filmie to uroczy i sprytny pies rasy jack russell terrier, który skradł serca widzów.

Czy Amelia i Dominik są zainspirowani tym filmowym bohaterem i zdecydują się powiększyć rodzinę o jack russell terriera? Czy Milo, podobnie jak jego filmowy odpowiednik, podbije serca fanów pary? Dowiemy się już niedługo,

Amelia i Dominik z "Top Model" będą mieć psa
Amelia i Dominik z "Top Model" będą mieć psa
Źródło: Instagram

Amelia Wnęk i Dominik Szymański – historia miłości

Kiedy Amelia Wnęk i Dominik Szymański rozpoczynali swoją przygodę w popularnym show "Top Model", nikt nie spodziewał się, że ich udział zakończy się romansem. Uczestniczka była wówczas związana z narzeczonym, góralem z Podhala, dla którego była gotowa zrezygnować z życia w Warszawie. Jej przyszła teściowa pojawiła się nawet w materiałach wizytówkowych przedstawiających jej postać w programie.

Fani, bacznie obserwujący rozwój wydarzeń w "Top Model", zdawali sobie sprawę, że związek Amelii może nie przetrwać prób, jakie na drodze stawia show-biznes. Wszystko zaczęło się od jej zwierzeń dotyczących związkowych problemów, po jednej z poruszających rozmów telefonicznych z narzeczonym. Głównym powodem były różnice charakterów, które miały wpływ na ich relacje.

Wielu fanów zastanawiało się, dlaczego Amelia, nie mając większych oporów, zdecydowała się na pocałunek z Maciejem Skibą podczas sesji zdjęciowej. Te niewinne zachowania były jednym z wielu dowodów na zbliżający się koniec jej poprzedniego związku. Amelia ostatecznie przyznała, że zerwała zaręczyny, ale nie podała konkretnego powodu.

Informacja ta wywołała burzę w mediach społecznościowych, ale Amelia z zachowawczością zatrzymała szczegóły dla siebie, bowiem przed nią wówczas był jeszcze finał "Top Model". Dziś wiadomo, że Amelia Wnęk i Dominik Szymański są razem i nie kryją swoich uczuć. Fani od dawna domyślali się, że coś między nimi iskrzy. Ta niespodziewana historia miłości pokazuje, że prawdziwe uczucie może rozkwitnąć nawet w modowym show.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości