Jak dziś wygląda Osi Ugonoh z "Top Model"? Postanowiła zmienić swoją sylwetkę

Osi Ugonoh przepis na zdrowy tryb życia
Osi Ugonoh przepis na zdrowy tryb życia
Źródło: MWMEDIA
Osi Ugonoh naprawdę przypakowała. W połączeniu z jej modelingową delikatnością, sylwetka prezentuje się wprost zachwycająco. Zwyciężczyni 4. edycji "Top Model" już jakiś czas temu postawiła na sport, ale ostatnie zdjęcia na jej profilu na Instagramie są naprawdę imponujące. Jakie sporty uprawia, co je i jaki jest sekret jej motywacji?

Polska pokochała Osi Ugonoh dzięki programowi "Top Model", którego została zwyciężczynią. Jej rodzice pochodzą z Nigerii, ale zarówno Osi jak i jej trzy siostry i brat urodzili się w Polsce. Po niemal 9 latach modelka nadal jest ulubienicą tłumów. Działa głównie w Internecie. Na jej instagramowym profilu można znaleźć porady treningowe i te, dotyczące zdrowego żywienia. Jest też całe mnóstwo motywacji do tzw. fit life, w których Osi Ugonoh jest naprawdę świetna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Osi Ugonoh zdradza jak zmotywować się do ćwiczeń i diety

Co sprawiło, że Polacy chwycili za telefony i oddali na gdańszczankę swoje głosy? Oczywiście postawiono na talent, ale także na osobowość. Życzliwa i pełna radości, nigdy się nie poddała, co widzom bardzo imponowało. I ten uśmiech. "Po prostu. Królowa serc" - komentowały fanki programu wygraną Osi. I coś w tym jest, bo choć faworytką programu byli Marta Sędzicka oraz Michał Baryza, to właśnie Osi Ugonoh wywalczyła pierwsze miejsce. "Rodzina bardzo mnie wspiera. Mam ludzi, którzy zawsze sprowadzą mnie na ziemię" - mówiła na antenie TVN24.

Również po programie modelka mogła liczyć na wsparcie i motywację ze strony rodziny. Jej brat, Izuagbe Ugonoh, jest mistrzem Polski, Europy i świata amatorów w kick-boxingu. Jak sam o sobie mówi, jest czarnoskórym Polakiem, który z dumą reprezentuje swój kraj. Takie podejście miało zapewne niemały wpływ na młodszą siostrę, która po udziale w "Top Model" postanowiła zostać influencerką sportową.

Osi Ugonoh zostałą influencerką sportową. Na Instagramie doradza jak zdrowo jeść i trenować

Sympatię widzów, jaką zdobyła jeszcze w programie "Top Model" Osi Ugonoh postanowiła wykorzystać do wyższych celów. Dziś motywuje obserwujących na Instagramie do zmiany swojego życia na zdrowsze.

"Pamiętaj, że nie zawsze będzie ci się chciało, nie zawsze będziesz miała motywację na wysokim poziomie, ale kiedy przypomnisz sobie o swoim 'dlaczego' - dużo łatwiej osiągniesz sukces" - mówi do swoich obserwatorek Osi Ugonoh.

Na swoim profilu modelka zdradza kompleksowy plan na to, by zdrowo osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Motywacja to jednak nie wszystko. Chętni znajdą na profilu Osi Ugonoh zarówno plany treningowe, razem z dokładnymi wskazówkami jak je wykonać, ale i przepisy na zdrowe dania. Jakiś czas temu Osi Ugonoh wystąpiła jako uczestniczka jednego z popularnych programów kulinarnych. Zdobyte umiejętności łączy z wiedzą na temat zdrowego żywienia i w takiej formie dzieli się przepisami z fanami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości