Katarzyna Sokołowska o byciu jurorką w nowym "Top Model 12". Co się zmieniło?

Katarzyna Sokołowska jest ostrą jurorką w "Top Model"? Zdradziła, jak jest naprawdę
Katarzyna Sokołowska w rozmowie z Martyną Mikołajczyk zdradziła nam, czy macierzyństwo zmieniło ją jako jurorkę "Top Model". Gwiazda wyznała przy okazji, jak od zawsze podchodziła w swojej pracy do młodych ludzi. Wiele osób może być zaskoczonych.

Katarzyna Sokołowska to prawdziwa bizneswoman. Dyrektorka pokazów mody wiele osiągnęła w swoim życiu i ceni sobie pełny profesjonalizm. Jest też wymagająca. To właśnie między innymi dlatego często jest uważana za jedną z najbardziej ostrych i surowych jurorek "Top Model". Czy jest jednak w tym ziarnko prawdy? Zdradziła nam, jak jest w rzeczywistości.

Katarzyna Sokołowska zmieniła się jako jurorka "Top Model"?

Katarzyna Sokołowska w ubiegłym roku została mamą małego Ivo. Gwiazda poświęciła się późnemu macierzyństwu, o którym od dawna marzyła. Niedawno jednak wróciła na plan nowego sezonu "Top Model". Zapytaliśmy ją, czy urodzenie dziecka wpłynęło na to, jaką jest jurorką w programie.

- Może jestem taka trochę bardziej wrażliwa, częściej łzami, gdzieś pod powieką coś drży, ale tak na poważnie to chyba nie, dlatego że odkąd pamiętam, to trochę matkuję tym uczestnikom i też trochę tak było w mojej pracy - powiedziała.

Dodała także, że nie tylko przy "Top Model" pracuje z młodymi ludźmi, ale także na co dzień podczas organizowania pokazów mody, których jest dyrektorką. To właśnie ze względu na swoje otoczenie już lata temu wypracowała schemat, w jakim komunikuje się z innymi.

- Przez lata w pracy reżyserskiej pracowałam i pracuję z bardzo młodymi ludźmi, dziewczynami i chłopcami i to ma znaczenie, jak się z nimi komunikuję, jak do nich mówię, w jaki sposób od nich wymagam - wyjaśniała.

Katarzyna Sokołowska nie lubi być ostra w swojej pracy

Katarzyna Sokołowska podkreśliła, że w jej pracy agresja słowna nigdy nie przynosi korzyści. Dużo lepiej jest, według niej, na spokojnie podejść do modela czy modelki i zrozumieć jego emocje i obawy.

- To jest trochę z racji różnicy wieku i mojej roli, takie trochę matczyne i opiekuńcze i tak dalej. Zawsze uważałam, że nie krzykiem, tylko raczej rozmową i jasnym komunikatem jestem w stanie dostać to, co chcę od modelki w pokazie mody na przykład - mówiła.

Jurorka "Top Model" zapewniła, że wszystkie plotki na temat tego, że jest "ostrą jurorką" są tak naprawdę wyssane z placa, ponieważ na planie programu również stara się być bardzo wyrozumiała.

I tak myślę, że tak samo robię w programie. Oni potrafią mnie też bardzo wzruszać jakoś tak, no bo są fajni, też się zmagają ze sobą, się otwierają przed nami, to jest super doświadczenie
- zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości