Programy

Klaudia i Krystian z "Top Model" są parą? Zdjęcie "Miłość" zachwyciło fanów

Programy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Klaudia Nieścior i Krystian Embradora mają bliski kontakt

Klaudia Nieścior z 11. edycji "Top Model" w rozmowie z nami powiedziała, jaka relacja łączy ją z Krystianem Embradorą. Uczestnicy popularnego programu wywołali niedawno lawinę plotek po tym, jak pokazali wspólne zdjęcie podpisane słowem "miłość". Klaudia przy okazji zdradziła też, czy ma kontakt z innymi osobami z programu.

Klaudia Nieścior i Krystian Embradora to uczestnicy 11. edycji "Top Model", którzy udowadniają, że relacje nawiązane w programie sprawdzają się także w prawdziwym życiu. Niedawno modelka pokazała na InstaStories, że jej kolega odwiedził ją w domu. Sam Krystian zdecydował się natomiast na nieco bardziej śmiałe posunięcie i opublikował zdjęcie, na którym czule dotykał twarzy Klaudii. Model podsycił atmosferę i podpisał fotografię słowem "miłość".

Weronika i Adrian opuścili program „Top Model”
Weronika i Adrian opuścili program „Top Model” Źródło: Dzień Dobry TVN

Klaudia Nieścior z "Top Model" o relacji, jaka łączy ją z Krystianem

Klaudia Nieścior postanowiła skomentować zamieszanie, jakie wywołało jej wspólne zdjęcie z Krystianem Embradorą. Modelka zapewniła nas, że jej relacja z uczestnikiem "Top Model" jest czysto przyjacielska.

- Nie spokojnie, to tylko przyjacielska relacja, nic z tego w życiu nie będzie. Moją największą przyjaciółką jest Ada z programu, ale wczoraj wyjechała, a ja przyjechałam i Krystian mnie odwiedził - wyjaśniła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Klaudia Nieścior i Krystian Embradora w czułym kadrze
Klaudia Nieścior i Krystian Embradora w czułym kadrze Klaudia Nieścior i Krystian Embradora w czułym kadrze Źródło: Screen/InstaStories

Przyznała także, że ma do tej pory kontakt ze wszystkimi uczestnikami programu i bardzo ich lubi. Wyjaśniła, że ich relacje zaczęły się umacniać jeszcze w trakcie kręcenia "Top Model".

- Ja mam łatwość w nawiązywaniu kontaktów, więc przyszło mi to naturalnie - podkreśliła.

Dodała jednak, że chociaż jest bardzo otwarta na nowe znajomości, ma problemy z zaufaniem. W przypadku programu okoliczności, w jakich znalazła się z innymi uczestnikami, ułatwiły sprawę.

- Mam problem z zaufaniem, więc tu było ciężej, a w domu "Top Model" trudno było się nie otworzyć, jak byliśmy zamknięci i zdani na siebie - zaznaczyła.

Klaudia Nieścior - kim jest uczestniczka 11. edycji "Top Model"?

Klaudia Nieścior ma 22 lata i na co dzień mieszka w Tarnobrzegu, gdzie pracuje w salonie kosmetycznym. Modelka poruszyła widzów "Top Model" wyznaniem o wychowywaniu się w domu dziecka, gdzie trafiła razem z młodszym bratem, który był pod jej opieką. Tematy rodzinne do dziś są dla Klaudii Nieścior bardzo trudne, jednak stara się wykorzystywać swoje prywatne doświadczenia w pozytywny sposób - w weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z ośrodka, w którym sama dorastała.

Modelka już od początku trwania programu budziła wiele emocji. Podczas boot campu zaprezentowała się bowiem w bardzo skąpym ubraniu, które nie wszystkim przypadło do gustu. Klaudia Nieścior była nawet pewna, że nieodpowiedni strój przekreśli jej dalsze szanse w programie. Jurorzy byli jednak wobec niej wyrozumiali i zaprosili ją do domu modeli i modelek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Screen Player

Pozostałe wiadomości