Klaudia Nieścior z "TM" zaskoczyła fanów zdjęciem. To będzie jej nowe zajęcie?

Klaudia Nieścior z "Top model"
Klaudia Nieścior z "Top Model"
Źródło: x-news
Klaudia Nieścior odniosła ogromny sukces w 11. edycji "Top Model". Wyróżniła się na tle konkurencji i podbiła serca jurorów oraz widzów. Po zakończeniu programu spełnia się jako modelka i influencerka. Jej karierę śledzi spore grono fanów. Czym jeszcze zaskoczy nas Klaudia?

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję "Top Model". Dawid Woliński wyznał, że modelka jest bezpośrednia i prawdziwa i to są jej ogromne atuty. Podkreślił też, że zrobiła największy progres ze wszystkich uczestników. Jej życiowa historia poruszyła widzów. Klaudia Nieścior pnie się na szczyt. Czy oprócz modelingu planuje robić karierę w branży muzycznej?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TAJEMNICEPRODUKCJI3_TOPMODEL (2)
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Nieścior z "Top Model" zostanie DJ-ką?

W życiu Klaudii sporo zmian. Finalistka "Top Model" znalazła miłość. Spotyka się teraz z wokalistą, który walczył w preselekcjach do Eurowizji 2023. Jej ukochany to Włoch - Giuseppe Lacivita, ale występuje pod pseudonimem "Peppe". Modelka wystąpiła w teledysku swojego chłopaka... oraz przyjaciela z "Top Model". Szczegóły w drugiej części artykułu.

Klaudia Nieścior zachwyciła fanów nowym zdjęciem. Pozowała za konsolą. Fani zapytali ją, czy szykuje jakieś koncert. Dziewczyna odpowiedziała tajemniczo: "kto wie".

"Życie bez muzy byłoby smutne… Dobrze, że mam przy sobie ludzi, którzy są świetni w tym, co robią, a przy nich i ja mogę się rozwijać" - podpisała zdjęcie.

W rozmowie z nami Klaudia Nieścior zdradziła, gdzie poznała swojego partnera. Dodała też, że oprócz pracy w modelingu chce rozwijać się jeszcze w innym kierunku.

- Poznaliśmy się na planie teledysku, w którym zagrałam główną postać. Lubię spełniać się aktorsko, idę w tym kierunku. Pracę na planie bardzo dobrze wspominam. Atmosfera była tak przyjemna, że nie była to trudna rola do odegrania - wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.

"Top Model 11". Krystian Embradora tworzy muzykę. Co łączy go z Klaudią Nieścior?

Po "Top Model" uczestnicy różnie kierują swoją karierą. Udział w show z pewnością jest przepustką do świata mediów i ogromnych możliwości, a bohaterowie programu próbują różnych rzeczy. Przyjaciel Klaudii Nieścior nagrał niedawno singiel pt. "Na pokaz". Krystian Embadora zaprosił innych uczestników 11. edycji do udziału w klipie do tego utworu. W teledysku możemy zobaczyć m.in. Klaudię. Krystian wyjaśnił, że łączy go z modelką bliska więź.

- Na ten moment się przyjaźnimy. Czy coś się między nami działo? Można tak powiedzieć, ale na razie zostaliśmy na etapie przyjaźni. Mam od niej olbrzymie wsparcie, Klaudia też brała udział w teledysku i bardzo mi pomagała. Ja jej również kibicuję - powiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Teledysk miał zaciekawić widza. Krystian chciał przekazać, że duża część życia uczestników "Top Model" toczy się poza kamerą. Podkreślił, że oni również mają potrzebę posiadania prywatności.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości