Mateusz Jarzębiak "Góral" podbił serce Joanny Krupy w "Top Model". Jak dziś wygląda?

Mateusz Jarzębiak
Mateusz Jarzębiak z "TM"
Mateusz Jarzębiak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników wszystkich edycji "Top Model". Jako jeden z pierwszych mężczyzn w domu modeli, nie wahał się rozkochiwać w sobie kolejnych znanych serc. Najpierw jurorka, potem jedna z uczestniczek, teraz znów pogodynka. Model zdecydowanie ma powodzenie!

To była platoniczna miłość od pierwszego wejrzenia. Jedynie taka, bo jurorzy "Top Model" są swego rodzaju nauczycielami młodych aspirujących modeli, jednak to właśnie oni jako pierwsi muszą zauważyć w nich coś wyjątkowego. Tak było w przypadku Mateusza Jarzębiaka, który serce Joanny Krupy zdobył już w pierwszych sekundach castingu. To nie była jednak jedyna bohaterka programu, której uczucia zaskarbił sobie piękny amant.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

16032023_PRZELOMOWYMOMENT_KACZMAREK
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Mateusz Jarzębiak z "Top Model" — czym się dziś zajmuje?

Nie od dziś wiadomo, że "Top Model" otwiera drzwi do kariery jedynie tym, którzy naprawdę tego chcą. A i dla tych zawodowa ścieżka często jest wyboista. Stąd byli modele znajdują w sobie inne pasje. Mateusz Jarzębiak, mimo że w programie doszedł niemal do finału, zawodową przyszłość postanowił związać z fryzjerstwem i bardzo sobie ten wybór chwali. Na jego instagramowym profilu można oglądać kolejne metamorfozy, jakie wychodzą spod jego fryzjerskich nożyczek. Bynajmniej nie zajmuje się jedynie zwykle mniej wymagającymi fryzurami mężczyzn. Jest autorem okazałych hollywoodzkich fal i wyjątkowo naturalnych blondów.

Czy to jedyne zawodowe zajęcie byłego uczestnika? Bynajmniej. "Góral", bo taki przydomek zyskał w domu modeli, dobrze wie, jak wykorzystać swoje atuty. Dlatego też w sieci możemy podziwiać kolejne współprace ze znanymi markami i sesje modowe, w których przed obiektywem pręży się właśnie Mateusz Jarzębiak.

Mateusz Jarzębiak ma znaną narzeczoną

Swego czasu, niewątpliwie wyjątkową aparycją, Mateusz Jarzębiak rozkochał w sobie jedną z najbardziej znanych zwyciężczyń "Top Model". Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję "Top Model", a kolejne modelingowe zlecenia, chwilowo odrzuca z jednej ważnej przyczyny. Niebawem na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Ojcem bynajmniej nie jest Mateusz Jarzębiak. Para rozstała się po krótkim i burzliwym związku, tłumacząc to różnicą charakterów.

"Nie była to ustawka, jak każdy sądzi. Był to prawdziwy związek. Wyszło, jak wyszło. W życiu się podejmuje różne decyzje, jedne są lepsze, drugie są gorsze. Ta mogła się okazać najlepsza w naszym życiu, ale o tym się przekonam. Na chwilę obecną z nikim się nie spotykam, nie mam żadnej dziewczyny" - tłumaczył w wywiadzie dla TVN.

Dziś Góral cieszy się odwzajemnionym uczuciem prezenterki pogody, Klaudii Kroczek. Choć tym razem para mocno pilnuje swojej prywatności, to na profilu modela na Instagramie od dłuższego czasu można podziwiać urocze zdjęcie, na którym pozuje z ukochaną.

"Szczęśliwi, bo razem" — czytamy pod zdjęciem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości