Michalina Strabel z "TM" zaskoczyła odmienionym lookiem. Już nie jest brunetką!

Michalina Strabel "Top Model"
Michalina Strabel
Źródło: TVN
Michalina Strabel z "Top Model" zaskoczyła fanów. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał, choćby dlatego, że kruczoczarne fale były jednym ze znaków rozpoznawczych modelki. Zdaje się jednak, że Michalina ma już taką pozycję w branży, że może eksperymentować do woli.

Do udziału w programie namówiła ją mama, która w młodości kilkukrotnie miała okazję chodzić po wybiegach. Choć Michalina Strabel nie doszła do finału, swoją szansę na zaistnienie w branży wykorzystała imponująco. Od czwartej edycji "Top Model" mija już 8 lat, a kariera pięknej uczestniczki nadal nie zwalnia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michalina Strabel robi karierę za granicą

Liczba modowych sesji, reklam, współprac, zdjęć w magazynach, czy kulis ich powstawania w kraju i za granicą, jakie możemy oglądać na instagramowym profilu Michaliny Strabel jest wprost imponująca. Widać, że była uczestniczka "Top Model" czuje się w branży jak ryba w wodzie i ciągle sięga po więcej.

Obecnie modelka przebywa na zasłużonych wakacjach w pięknej Hiszpanii. Trzeba przyznać, że Michalina ma wrodzony talent dziennikarski i gdyby chciała zrezygnować z modelingu, spokojnie mogłaby się sprawdzić w roli podróżniczki relacjonującej odwiedzane miejsca. W jej relacji z Teneryfy możemy oglądać na przykład schody Aghaty Christie, kryjące się w nadbrzeżnych głazach kraby, czy czarną, powulkaniczną plażę.

Michalina Strabel w nowej fryzurze

Jednak fanów, którzy pamiętają Michalinę Strabel z czasów "Top Model" w 2014 roku, zapewne zaskoczy jej spektakularna metamorfoza. Jeszcze do niedawna modelka o mocno południowych rysach mogła się poszczycić pięknymi, naturalnymi falami w kolorze głębokiego brązu, wpadającego niemal w czerń. W połączeniu z błękitem źrenic i mocną oprawą oczu, jej twarz na zdjęciach prezentowała się co najmniej światowo.

Doceniał to Vogue, który zamieścił jej zdjęcia na swojej stronie, zauważały liczne marki kosmetyczne, z którymi Michalina wielokrotnie współpracowała, a także wiele kobiecych magazynów, które chętnie wykorzystywały lśniące zdrowe włosy modelki do swoich kampanii.

Teraz po ciemnych falach nie ma już śladu, bowiem modelka postawiła na zupełną odmianę i zdecydowała się na blond. Naturalny kolor przy skórze stopniowo przechodzi w bardzo jasny i ciepły odcień. Jak podoba wam się Michalina w tej wersji?

Michalina Strabel "Top Model"
Michalina Strabel "Top Model"
Michalina Strabel "Top Model"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości