Nicole z "Top Model" w nagiej sesji zdjęciowej. Fani zachwyceni. "Czyste piękno"

Modelka przeszła operację piersi
Nicole Akonchong z "Top Model"
Źródło: MWMEDIA
Nicole Akonchong z "Top Model" pochwaliła się na Instagramie efektami sensualnej sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentowała się nago. Fani modelki byli zachwyceni jej kobiecymi kadrami i zwrócili uwagę na niezwykłą delikatność, która bije ze zdjęć.

Nicole Akonchong to finalistka 10. edycji "Top Model". Celebrytka nie wygrała co prawda programu, ale zyskała rzeszę fanów. Szybko też została okrzyknięta przez widzów jedną z najładniejszych uczestniczek modowego show wszech czasów. Nicole Akonchong wciąż rozwija swojej karierę, realizując się nie tylko w modelingu, ale także jako influencerka w social mediach. Niedawno celebrytka opublikowała zdjęcie, które poruszyło jej obserwatorów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TOPMODELFINAL_KALATZI_CZAJKOWSKA
Relacja z finału "Top Model"
Karolina Kalatzi z "Dzień Dobry TVN" Online, Marta Pożarlik z TVN Style i Aleksandra Czajkowska z "Co Za Tydzień" Online komentują finał "Top Model"

Nicole Akonchong pokazała nagie kadry z sesji zdjęciowej

Nicole Akonchong wzięła udział w sensualnej i niezwykle kobiecej sesji zdjęciowej. Modelka zapozowała kompletnie nago, a na zdjęciach widzimy ją w pozycji skulonej. Jedynymi ozdobami, które celebrytka miała przy sobie, były dwa delikatne kwiaty.

"Do kochanej mnie, kocham cię" - podpisała post Nicole Akonchong.

Fani byli zachwyceni tymi kadrami i zauważyli, że nagie zdjęcia nie zawsze muszą być erotyczne i wyzywające. Podkreślili, że modelka wydobyła z siebie naturalne piękno i delikatność.

"Czyste piękno";

"Przepiękne i zmysłowe";

"Jesteś przepięknym kwiatuszkiem" - czytamy w komentarzach.

Nicole Akonchong ma za sobą stany depresyjne

Nicole Akonchong niedawno skończyła 21 lat i z tej okazji podzieliła się z fanami doświadczeniami z ostatnich kilkunastu miesięcy. Chociaż modelka realizuje się zawodowo, okazało się, że ma za sobą gorsze chwile. Przyznała, że miewała stany depresyjne.

"Długo się do tego zbierałam, ale stwierdziłam, że w końcu nadszedł czas, żeby to z siebie wyrzucić i najlepsza okazja będzie w moje urodziny. Ostatni rok był dla mnie niesamowicie ciężki psychicznie, wykańczający i dołujący. Stany depresyjne, lękowe, lęk społeczny, to tylko niektóre z problemów, z którymi się zmagałam. [...] Mimo że nigdy tego tutaj nie pokazywałam (przepraszam was za moją nieobecność) to każdy dzień był dla mnie trudny. 0 motywacji, 0 chęci do życia, niepokój i łzy. Do tego pojawiła się bezsenność, która do dziś bardzo utrudnia mi życie, pracę i normalne funkcjonowanie" - pisała na Instagramie.

Modelka nie zdradziła jednak, co było powodem jej gorszego samopoczucia. Przyznała, że w najgorszych momentach zawsze mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Na koniec zwróciła się także do fanów.

"Różne sytuacje doprowadziły do tego, że czułam się totalnie zagubiona, bezsilna, słaba i niewystarczająca. [...] Jestem wdzięczna mojej rodzinie, szczególnie mamie, która przeżywała mój ból, jakby był jej własnym. Ale najbardziej jestem wdzięczna sobie - za moją ogromną i niekończącą się siłę i za to, że nigdy się nie poddaję. Jestem dobrą, kochającą, oddaną i wrażliwą osobą - wiem to! [...] Myślę, że niejedna osoba w moich słowa może odnaleźć siebie, dlatego chcę wam powiedzieć: nie bójcie się prosić o pomoc i pamiętajcie, że jesteście silniejsi, niż myślicie! Nic nie trwa wiecznie, a po burzy zawsze wraca słoneczko" - zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości