Olga Kaczyńska z "TM" została mamą! Pierwsze zdjęcie dziecka zachwyciło internautów

Olga Kaczyńska z "Top Model" urodziła
Olga Kaczyńska z "Top Model" urodziła
Źródło: MWMEDIA
Olga Kaczyńska z "Top Model" urodziła. Na jej instagramowym profilu pojawiło się właśnie urocze zdjęcie rodzinki w komplecie. Znamy już płeć i imię maluszka. Choć ma zaledwie tydzień, wiemy też, że umiejętności pozowania przed obiektywem z pewnością odziedziczył po pięknej mamie.

Olga Kaczyńska wygląda naprawdę kwitnąco. To nie znaczy, że w ciąży prezentowała się jakkolwiek inaczej. Rodzicielski stan z pewnością jej służy, a sądząc po pełnym satysfakcji i wdzięczności uśmiechu z najnowszej fotografii, nie chodzi tu jedynie o wygląd zewnętrzny. Ta rodzinka wprost tętni życiem!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_02
Początek lata świętowano podczas imprezy "Podziwianki" w Warszawie.
Warszawskie "Podziwianki" z plejadą gwiazd! Udział wzięli: Cezary Pazura, Magdalena Gessler, Jakub Kosel

Olga Kaczyńska z "Top Model" zupełnie zmieniła kierunek rozwoju

Olga Kaczyńska była jedną z tych uczestniczek "Top Model", dla których program był jedynie wyjątkową przygodą. Mimo ogromnych predyspozycji i drzwi do świata modelingu otwartych na oścież uczestniczka wybrała inną życiową drogę. W dodatku jej obecne zajęcie oddalone jest tematyką chyba najbardziej jak to możliwe. Olga Kaczyńska po wyprowadzce z domu modeli rozpoczęła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. 11 lat od wygranej w drugiej edycji dużo zadziało się też w jej życiu prywatnym.

Od dłuższego czasu była modelka jest żoną wieloletniego partnera Łukasza Samolińskiego, którego poznała jeszcze na studiach. Oświadczyny przyjęła w rajskich okolicznościach kubańskiego Cienfuegos, gdzie zakochani spędzali romantyczne wakacje. Choć nie robi tego tak często, jak większość byłych uczestników "Top Model", Olga Kaczyńska pochwaliła się ujęciami z sesji ślubnej na Instagramie. Piękna suknia modelki wyszła spod igły Toma Sebastiena.

Olga Kaczyńska urodziła córeczkę

Związek tych dwojga pięknie rozwinął się w ostatnim czasie. W marcu była modelka poinformowała, że spodziewa się przyjścia na świat pierwszego potomka. Wczoraj natomiast na jej instagramowym profilu pojawiło się urocze zdjęcie rodzinki w komplecie. Zdradziła, że na świat przyszła dziewczynka. Wiemy już też, jak ma na imię.

"Od tygodnia razem w domu jest najpiękniej! Zuzanna Roma Samolińska 30.06.2023" — czytamy na Instagramie.

Do kogo podobna jest mała Zuzia? Jeszcze trudno powiedzieć. Z pewnością można już jednak orzec, że odziedziczyła po mamie umiejętności pozowania do naprawdę udanych zdjęć. Podobnego zdania są też fani Olgi Kaczyńskiej.

"O losie! Jakie cudo! Gratuluję wam! Niech zdrowo rośnie maleńka"

"Gratuluję! Ale cudna istotka"

My też dołączamy się do gratulacji i wyczekujemy kolejnych ujęć pięknej Zuzi!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości