Olga Kleczkowska była finalistką 8. edycji "Top Model". Jak teraz wygląda?

Tak zmieniła się Olga Kleczkowska z "Top Model"
Tak zmieniła się Olga Kleczkowska z "Top Model"
Źródło: x-news
Olga Kleczkowska to finalistka 8. edycji "Top Model". Wówczas 18-letnia dziewczyna trafiła na casting przypadkiem. W trakcie programu pokochała modeling, a dzięki ciężkiej pracy dostała się do ścisłego finału. Od tego czasu minęły ponad trzy lata. Jak teraz wygląda Olga Kleczkowska?

Olga Kleczkowska była jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych uczestniczek 8. edycji "Top Model". Jej niezwykła i wręcz hipnotyzująca uroda sprawiła, że pochodząca z Bełchatowa kobieta zjednała sobie serca jurorów. Na tyle mocno, że dotarła aż do ścisłego finału.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

TAJEMNICEPRODUKCJI3_TOPMODEL (2)
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Olga Kleczkowska w domu modelek

Olga Kleczkowska miała zaledwie 18 lat, gdy zdecydowała się spróbować swoich sił na castingu do 8. edycji "Top Model". Dopiero w programie zrozumiała, że modeling jest jej pasją, a na wybiegu oraz podczas sesji zdjęciowych czuje się jak ryba w wodzie. Podobne zdanie mieli jurorzy, którzy z zachwytem obserwowali rozwój pięknej uczestniczki.

"Do programu tak naprawdę zgłosiłam się zupełnie przypadkiem. Koleżanka miała pomysł, by pojechać na casting już od kilku miesięcy i postanowiłyśmy w końcu, że pojedziemy razem. Kompletnie nie liczyłam, że zajdę tak daleko. Chciałam tylko sprawdzić swoje możliwości, zobaczyć, czy jurorzy zobaczą we mnie 'to coś'. Wielu moich znajomych mówiło mi, że nadaję się na modelkę, że mam warunki itd. Pomyślałam, że warto spróbować" - można przeczytać w kwestionariuszu na stronie "Glamour".

"Top Model 8". Olga Kleczkowska
"Top Model 8". Olga Kleczkowska
"Top Model 8". Olga Kleczkowska
Źródło: x-news

Olga Kleczkowska dotarła do ścisłego finału, w którym poradziła sobie wyśmienicie. Ostatecznie jednak decyzją widzów oraz jurorów 8. edycję show wygrał Dawid Woskanin.

"Top Model 8". Olga Kleczkowska
"Top Model 8". Olga Kleczkowska
"Top Model 8". Olga Kleczkowska
Źródło: x-news

"Top Model". Olga Kleczkowska metamorfoza

Odkąd Olga Kleczkowska zakończyła przygodę z programem, mocno się zmieniła. Kobieta lubi eksperymentować z wyglądem, często zmienia kolorów włosów, a jej styl jest dosyć odważny. Uczestniczka "Top Model" przekuła rozpoznawalność w sukces w mediach społecznościowych - jej instagramowy profil śledzi przeszło 240 tys. internautów.

Olga Kleczkowska jest ponadto aktywna w serwisie TikTok. To tam kilka tygodni temu zamieściła film, w którym zdradziła, że zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Najtrudniejszym okresem miały być lata 2020-2021.

"Kiedy czujesz się nieatrakcyjna przez to, że ważysz więcej, ale przypominasz sobie, że kiedy wyglądałaś 'najlepiej', nie mogłaś się w pełni wyprostować od bólu pustego żołądka" - można było przeczytać na nagraniu, a pod nim dodała: "Podziękuję, jednak jest mi dobrze".

Łukasz Wasielewski, uczestnik 10. edycji "Top Model", w lutym zeszłego roku w rozmowie z nami zdradził, że jest w związku z Olgą Kleczkowską. Fani spekulowali na ten temat od pewnego czasu ze względu na pojawiające się w sieci ich wspólne zdjęcia.

- Tak, jestem w związku z Olgą. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to na ten moment jestem w tak fajnym związku, że nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że tak szczęśliwą relację można mieć. To jest dla mnie coś przełomowego. Nigdy nie spodziewałbym się, że tak wspaniała miłość mi się przydarzy. Jestem też bardzo wdzięczny za odwzajemnione uczucie - powiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Para poznała się dzięki pasji Olgi Kleczkowskiej. Finalistka "Top Model" jest tatuatorką, a Łukasz Wasielewski postanowił oddać się w jej ręce. Od razu złapali wspólny "vibe".

- Olga robi tatuaże, obserwowałem ją w mediach społecznościowych. Zapytałem jej, czy mógłbym sobie zrobić u niej tatuaż. W zasadzie wtedy się poznaliśmy, od razu złapaliśmy dobry kontakt i tak to się dalej potoczyło - dodał.

Aktualnie nie wiadomo, czy ich związek przetrwał. Ostatnie zdjęcie, które para opublikowała w mediach społecznościowych, pochodzi z czerwca 2022 roku. Jednak fani w komentarzach zamieszczanych pod filmami Olgi Kleczkowskiej w serwisie TikTok sugerują, że para od dłuższego czasu nie jest razem.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości