Marcin Tyszka na zdjęciu sprzed 30 lat. Dostałby się do "Top Model"?

Marcin Tyszka 30 lat temu. Jak wyglądał juror "Top model"?
Marcin Tyszka 30 lat temu. Jak wyglądał juror "Top model"?
Źródło: MWMEDIA
Marcin Tyszka tworzy program "Top Model" od pierwszego odcinka. Przez lata wypracował sobie pozycję wymagającego, ale i dowcipnego jurora, który swoimi pomysłami jest w stanie rozluźnić nawet najbardziej stremowanego uczestnika. Marcin Tyszka pokazał, jak wyglądał prawie 30 lat temu i zadał pytanie, czy sam mógłby trafić do domu "Top Model".

Marcin Tyszka zachęca śmiałków do udziału w castingu do kolejnej edycji "Top Model". Fotograf tworzy program od samego początku. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz powiedział, że przy pierwszej edycji show nie wiedział, czego się spodziewać.

- To były wielkie emocje... Myślę, że było dużo bardziej nerwowo, bo musieliśmy się wszyscy dotrzeć: jurorzy ze sobą, z ekipą. Uczestnicy też nie wiedzieli, czego się spodziewać, ponieważ nie widzieli innych edycji, więc tworzyliśmy ten program wszyscy razem. To były zupełnie inne czasy - podsumował. Lata płyną, a Marcin Tyszka postanowił przypomnieć, jak wyglądał prawie trzy dekady temu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TAJEMNICEPRODUKCJI3_TOPMODEL (2)
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Tyszka pokazał, jak wyglądał w przeszłości

Marcin Tyszka opublikował zdjęcie, które pochodzi z 1995 roku. Jak widzicie, przyszły fotograf miał też zadatki na modela. Ale czy miałby szansę dostać się do domu "Top Model"?

"Czy ten kandydat miałby szansę przejść dalej? Pamiętajcie, że czekamy na wasze zgłoszenia do nowej edycji [...] Fiolet to chyba nie mój kolor, ale koszule nosiłem z 10 lat" - wyznał juror na Instagramie.

Internauci komplementowali jurora i pisali mu, że z pewnością zrobiłby furorę na castingu w programie.

"Moim zdaniem tak, o ile wcześniej ktoś by nie zjadł tego ciacha" - zażartowała pewna kobieta.

"To były same kości" - odpisał jej ze śmiechem Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka w materiale realizowanym przez Kalinę Szymankiewicz w ramach cyklu "Tajemnice Produkcji", powiedział, że praca przy "Top Model" stworzyła go jako postać w polskim show-biznesie.

Ja też wszedłem do "Top Model" z tego wielkiego świata mody i zupełnie inaczej wyobrażałem sobie, jak to ma wyglądać. Okazuje się, że w telewizji to się zupełnie inaczej przekłada. Na pewno zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Stworzyliśmy całą masę gwiazd. Dzięki nam bardzo wiele znanych osób ze świata mody weszło do świata popkultury
- usłyszycie w materiale wideo.

Zmiany w 12. edycji "Top Model". Do kiedy można się zgłosić do programu?

Castingi do 12. edycji "Top Model" ruszyły 30 marca. Kandydaci mają czas do 14 maja 2023, by przesłać swoje zgłoszenia. Osoby zainteresowane udziałem w show, mogą zgłaszać swoją kandydaturę na oficjalnej stronie programu, a także dołączyć film wizytówkowy, w którym zaprezentują swoje umiejętności i kreatywność.

W nowym sezonie programu uczestnicy będą mieć szansę na jeszcze większą nagrodę, ponieważ TVN postanowił podwoić kwotę głównej nagrody - zdobywca lub zdobywczyni tytułu "Top Model" otrzymają teraz aż 200 tys. złotych! Nagrodą będzie też kontrakt z agencją modeli, a zdjęcie zwycięzcy trafi na okładkę magazynu modowego. W nowej edycji programu będzie można od razu zdobyć przepustkę do domu modeli i modelek, pomijając etap bootcampu.

Dobra rada: nie czekajcie do końca castingu, wtedy przychodzi najwięcej zgłoszeń i łatwo zginąć w tłumie! 
- przekazała Katarzyna Sokołowska.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości