Olga z "Top Model" po raz kolejny przeszła metamorfozę. To już koniec eksperymentów?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olga Kleczkowska z "Top Model"

Olga Kleczkowska, znana widzom z 8. edycji programu "Top Model Polska", zawsze wyróżniała się swoją charyzmą, oryginalnością i niebanalnym podejściem do wyglądu. Ciemne włosy i charakterystyczna grzywka szybko stały się jej znakiem rozpoznawczym. Choć od czasu programu wiele razy zmieniała wizerunek, to teraz zaskoczyła fanów. Na najnowszym zdjęciu widzimy jej powrót do korzeni.

Olga Kleczkowska pochodząca z Bełchatowa, zgłosiła się do programu "Top Model" dzięki namowom przyjaciółki. Od samego początku zachwyciła jurorów swoją postawą i efektami pracy na planie. Jej udział w programie był niezwykle udany, co zaowocowało dotarciem do finałowej trójki, zdobywając przy tym rzesze wiernych fanów. Dzięki popularności Olga Kleczkowska zaczęła rozwijać karierę w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem i metamorfozami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Olga Kleczkowska z "Top Model" wróciła do dawnej fryzury

Jednym z charakterystycznych elementów wizerunku Olgi Kleczkowskiej była jej fryzura. Była modelka przeszła już wiele odważnych metamorfoz kolorystycznych, wypróbowując różnorodne odcienie.

Tym razem była uczestniczka "Top Model" postanowiła wrócić do początków, do fryzury, którą miała, gdy poznaliśmy ją na castingu do programu. Na najnowszym zdjęciu udostępnionym na swoim koncie na Instagramie, Olga Kleczkowska prezentuje się w ciemnych włosach sięgających ramion, z subtelnymi brązowymi refleksami i krótką, charakterystyczną grzywką.

Jednak to nie koniec niespodzianek! W towarzyszącym zdjęciu poście Olga z "Top Model" wspomina o nowym "twisie", którym postanowiła ożywić swoją klasyczną fryzurę. Zauważycie co to?

Była uczestniczka programu podkreśliła również, że planuje zakończyć dalsze eksperymenty z włosami. Zdradziła, że są one wyniszczone po licznych zabiegach fryzjerskich i potrzebują regeneracji.

"Kolejna zmiana, tym razem powrót do starej fryzury, ale z twistem - opinie?? Ja mam tylko nadzieję, że ten kolor tak szybko mi się nie znudzi, bo moje włosy osiągają swój limit" - napisała.

Olga Kleczkowska z "Top Model" eksperymentuje z wyglądem

W ostatnich latach Olga Kleczkowska przeszła znaczącą metamorfozę. Jej ciało zdobią teraz liczne tatuaże, które była modelka z dumą prezentuje. Co więcej, sama zainteresowała się sztuką tatuażu. Dzięki doskonaleniu pasji stała się doświadczoną tatuażystką.

Pod zdjęciami Olgi Kleczkowskiej na Instagramie obserwatorzy zauważyli jej wielką przemianę. Co ważniejsze, twierdzą, że wygląda teraz o wiele lepiej niż kilka lat temu. A to dlatego, że wydaje się szczęśliwsza niż była w programie.

"Olga już nie emo", "Wyglądasz pięknie, te zdjęcia są wspaniałe", "Jesteś zdrowsza i szczęśliwsza. Wiem, jak negatywny wpływ dążenia do idealnej sylwetki może mieć na psychikę, to trudne", "Wyglądasz promienniej w porównaniu do przeszłości, lubię Cię taką naturalniejsza, bez sztucznych póz i modelowych min" - pisali w komentarzach.

Była modelka odpowiedziała na jeden z komentarzy: "Przybyło mi około 15 kilogramów wagi i duuuużo szczęścia w życiu".

Olga Kleczkowska nie boi się eksperymentować z wyglądem. Często zmienia kolory włosów, a jej styl jest dość odważny. Uczestniczka programu "Top Model" przekształciła swoją rozpoznawalność w sukces w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami nowymi wersjami siebie. Olga Kleczkowska wciąż wypróbowuje różne warianty swojego wyglądu. Przez wiele lat była wierna ciemnym, prostym włosom, do których wróciła obecnie. Wcześniej wypróbowała jednak ognisty rudy, fiolet, zieleń czy piękny, niebieski odcień. W którym z tych kolorów wyglądała najlepiej?

Zobacz zdjęcia Olgi Kleczkowskiej w różnych odsłonach:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości