Krzysztof Skiba stanął w obronie żony. "Ona jest samodzielna finansowo"

Krzysztof Skiba, Karolina Skiba
Krzysztof Skiba odniósł się do plotek
Źródło: archiwum prywatne
Krzysztof i Karolina Skibowie niedawno udzielili pierwszego wywiadu po ślubie. W trakcie rozmowy odnieśli się do plotek, które pojawiły się na ich temat w sieci. Jednym z tematów były rzekome korzyści, które miałby dla modelki nieść ślub. Muzyk stanowczo temu zaprzeczył.

Krzysztof i Karolina Skibowie wzięli ślub 19 sierpnia 2023 roku. Małżeństwo zawarli w obecności prezydenta Łodzi. Wśród zaproszonych gości znajdowało się wiele znanych osób m.in. Krzysztof Ibisz, Andrzej Grabowski, Michał Milowicz oraz Jacek Kawalec. Przyjaciele zakochanych przygotowali specjalne występy muzyczne dla nowożeńców.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

MICHALOWSKI_SYN_INSTAGRAM
Damian Michałowski o pokazywaniu prywatności w sieci i rodzinie
Damian Michałowski jest żonaty. Ma córkę i syna. Prezenter opowiedział, jak rodzina radzi sobie z jego popularnością.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skiba odpowiada na komentarze internautów

Krzysztof i Karolina Skibowie udzielili niedawno wywiadu "Party". Jednym z tematów rozmowy były nieprzychylne komentarze, które pojawiają się na temat zakochanych w sieci. W trakcie rozmowy muzyk odpowiedział na opinie niektórych internautów, jakoby modelce zależało na uzyskaniu na małżeństwie z nim jakichś korzyści.

"Powiem szczerze, ja wiedziałem, że będzie się o tym trochę pisać. Nagle staliśmy się modni, staliśmy się klikalni, to mnie w ogóle bardzo zaskoczyło, bo nie taka była nasza intencja. Jest też wiele takich sytuacji, że część ludzi myślała, że Karolina jakby po moich plecach robi jakąś sobie karierę medialną itd. To jest dosyć zabawne dlatego, że była dość wziętą fotomodelką" - odparł.

W dalszej części rozmowy Krzysztof Skiba wyjaśnił, aby ukrócić wszelkie niedomówienia, że jego małżonka jest w pełni niezależna finansowo.

"To nie taki był jej cel. To jest dosyć zabawne, bo ona jest samodzielna finansowo, nie jest niczyją utrzymanką, ma swoje pieniądze, ma swoje doświadczenie zawodowe, pracuje w firmie IT"- dodał.

Karolina Skiba pokazała ślubne prezenty

Karolina Skiba od dawna zaangażowana jest w pomoc bezdomnym zwierzętom. W trakcie swojego wesela zdecydowała się na wzniosły gest — poprosiła gości, by zamiast tradycyjnych prezentów przynieśli karmę dla schroniska dla zwierząt. Ci, którzy nie mogli tego zrobić, mieli możliwość wpłacenia datku do specjalnie przygotowanej skarbonki, z której środki również zostały przeznaczone na pomoc zwierzętom. Przed ślubem media podały nieprawdziwe informacje na ten temat, które modelka sprostowała podczas rozmowy z Norbertem Żyłą na cozatydzien.tvn.pl.

"[...] zamiast napisać o tym, co jest prawdą, tj. poprosiliśmy gości weselnych, by zamiast kwiatów czy alkoholu przynieśli nam karmę dla psów ze schroniska, przeczytałam, że każemy przynosić sobie pieniądze na ceremonię, a wszystko dlatego, że większa liczba osób jest spoza Łodzi i pytali, czy nie mogą przynieść datków do skarbonki, bo ciężko jechać z worami karmy i powstała specjalna skarbonka z jamnikiem, z której fundusze pójdą na pokrzywdzone psy" - wyjawiła.

Niedawno żona Krzysztofa Skiby opublikowała zdjęcie, które przedstawia liczne podarunki, które przynieśli dla psów goście nowożeńców.

"Nie mogliśmy mieć lepszej imprezy i lepszych gości. Wszystkich was kocham. Przyjaciele to najlepsze, co może być" - podpisała fotografię Karolina Skiba.

Karolina Skiba — prezenty
Karolina Skiba pokazała zdjęcie weselnych prezentów
Karolina Skiba — prezenty
Źródło: Instagram @karokempi

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości