Dorota Szelągowska odmieniła życie Asi z Siedlec. Poruszająca historia

"Totalne remonty Szelągowskiej"
"Totalne remonty Szelągowskiej"
Źródło: x-news
"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który pokazuje historie niezwykłych ludzi. Pomimo własnych problemów, pomagają innym. Tym razem Dorota Szelągowska odwiedziła Asię z Siedlec. Jak zareagowała na propozycję remontu mieszkania?

W 6. odcinku nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska rusza z remontową misją do Siedlec, aby pomóc Asi. Bohaterka tego odcinka ma dwóch chorych synów. Na ich leczenie potrzebne są ogromne sumy pieniędzy, dlatego nie stać jej na remont mieszkania.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Remont w mieszkaniu Asi z Siedlec

Bohaterką 6. odcinka 4. sezonu "Totalnych Remontów Szelągowskiej" jest 35-letnia Asia - nauczycielka języka angielskiego. Kilka lat temu w Wielkiej Brytanii na portalu randkowym poznała swojego męża Aarona. Para nie miała tam zbyt wielu perspektyw na własne mieszkanie. Postanowili przeprowadzić się do Siedlec. Tu kupili małe mieszkanie, które nigdy nie było remontowane.

W Polsce urodził się pierwszy syn małżeństwa - Dominik. Na początku nic nie wskazywało, że chłopiec rozwija się nieprawidłowo. Kiedy poszedł do przedszkola, okazało się, że znajduje się w spektrum autyzmu. Dominik prawie nic nie mówi, wymaga specjalnej opieki i rehabilitacji. Po kilku latach para zdecydowała się na drugie dziecko. Ciąża przebiegała książkowo. Do momentu, kiedy Asia zaczęła przedwcześnie rodzić. Ich drugi syn Samuel urodził się z dużym niedotlenieniem mózgu. Chłopiec ma w tej chwili kilka miesięcy. Po narodzinach trafił do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Nie wiadomo jeszcze do końca, jakie zmiany zaszły w mózgu chłopca, jakiego leczenia będzie wymagał oraz jakie będzie miał niepełnosprawności.

Zobacz zwiastun nowego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej":

14879626_totalne-remonty-szelagowskiej-sezon-4-odcinek-6-siedlce-zwiastun-30s_480P
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, odcinek 6.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Metamorfoza mieszkania Asi z Siedlec

Asię nie stać na remont mieszkania. Wszystkie pieniądze z rodzinnego budżetu przeznaczane są na wizyty lekarskie, konsultacje i rehabilitację. Na dom zarabia teraz wyłącznie Aaron, który jest również nauczycielem angielskiego. Rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej. Gdyby nie Dorota nie mieliby szans na remont, a na pewno na to zasługują.

Mimo tego, że mają dwójkę chorych dzieci, uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Są zawsze otwarci na innych i chętni do pomocy każdemu, kto tego potrzebuje. Jak przebiegnie metamorfoza ich mieszkania? Odpowiedź w najnowszym odcinku!

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można oglądać od 28 marca, o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości