Programy

Marika Jóźwiak z "Totalnych remontów Szelągowskiej" pokazała partnera. Wideo zachwyca

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska

"Totalne remonty Szelągowskiej" to program remontowy, w którym ekipa czyni dobro. Eksperci, na których czele stoi Dorota Szelągowska, dokładają wszelkich starań, by odmienić życie tych, którzy zdecydowanie na to zasługują. Jedną ze współpracownic gwiazdy jest Marika Jóźwiak. Kim jest?

Marika Jóźwiak jest dekoratorką wnętrz, której ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł udział w znanym i lubianym programie remontowym "Totalne remonty Szelągowskiej". Wraz z prowadzącą Dorotą Szelągowską planuje i wprowadza w życie metamorfozy czterech kątów tych osób, które zdecydowanie zasłużyły na dobro. Marika Jóźwiak z wykształcenia jest malarką i architektką, a jej niezwykłe pomysły odmieniły oblicze niejednego pokoju.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 5. odcinek 1. Zwiastun
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 5. odcinek 1. Zwiastun

"Totalne remonty Szelągowskiej". Marika Jóźwiak pokazała partnera

Marika Jóźwiak aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych. Za jego pośrednictwem dzieli się m.in. wnętrzarskimi inspiracjami, fragmentami metamorfoz, które wykonała ekipa "Totalnych remontów Szelągowskiej" bądź kadrami z podróży. Niedawno dekoratorka opublikowała wideo, w którym pokazała partnera. Był to miks ich wspólnych fotografii, który w połączeniu z muzyką przyniósł niezwykły efekt.

Internauci byli zachwyceni.

"O matko, ale super z Was para, patrzy się na Was z największą przyjemnością",

"Woooow cudownie",

"Kochani tak trzymajcie" - można przeczytać w komentarzach.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - co to za program?

W programie "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeprowadza metamorfozy całego domu lub mieszkania, zgłoszonym przez bliskich uczestnikom, w formie niespodzianki. Bohaterowie dowiadują się o remoncie dopiero na początku odcinka. Są to osoby wyjątkowe, które niosą pomoc innym.

Na antenie stacji TVN mogliśmy oglądać już 4. sezonu niezwykłego programu. Piąta edycja "Totalnych remontów Szelągowskiej" to kolejne osiem epizodów, w których widzowie zobaczą, jak dobro wraca. Domy ośmiu niezwykłych bohaterów zostaną wyremontowane, a efekty metamorfoz zaskoczą niejednego fana aranżacji wnętrz. Nad wszystkim będzie czuwała Dorota Szelągowska!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości