"Totalne remonty Szelągowskiej" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?

"Totalne remonty Szelągowskiej" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?
"Totalne remonty Szelągowskiej" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze?
Źródło: X-NEWS
"Totalne remonty Szelągowskiej" powracają. Kiedy rozpocznie się emisja nowego sezonu w TVN i Playerze? Dorota Szelągowska po raz piąty ruszy ze swoją ekipą w podróż po całej Polsce. Znamy już pierwszych bohaterów nowej serii programu.

Dorota Szelągowska czuje się w swoim środowisku pracy jak ryba w wodzie. Niestraszne są dla niej wyzwania, które zniechęcają innych śmiałków. Wraz ze swoim ulubionym stolarzem i resztą teamu nie tylko remontuje, ale odmienia życie innych!

"Totalne remonty Szelągowskiej" - nowe odcinki w TVN i Playerze

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska podróżuje po całym kraju, by pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Odnawia nie tylko mieszkania, ale i domy. Właściwe miejsca do remontu wskażą jej ludzie, którzy chcą się odwdzięczyć swoim prywatnym bohaterom za dobro, które od nich dostali. W 4. sezonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" projektantka i jej ekipa wykonali 8 metamorfoz mieszkań. Każdy odcinek przynosił na końcu łzy, ale te zwiastujące początek czegoś nowego i szczęśliwego.

Ujawniono już pierwszych bohaterów nowej serii. Poznajcie ich w drugiej części artykułu.

007146929_14_400_13273_0002
"Kuchenne Rewolucje". Najlepsze teksty Magdy Gessler
Źródło: TVN

Jakich bohaterów poznamy w 5. sezonie "Totalnych remontów Szelągowskiej?

W kolejnym sezonie programu producenci postawili na niesamowite i wzruszające historie rodzinne.

Ela z Wałcza musiała przejąć opiekę nad swoim rodzeństwem po śmierci mamy. Swoje plany i marzenia odłożyła na później. Wszystko po to, żeby zapewnić pozostałym bezpieczny dach nad głową. Do programu zgłosiła ją siostra, która właśnie w taki sposób chciała podziękować swojej bohaterce za stworzenie domu pełnego miłości.

Dorota wyremontuje także mieszkanie Agnieszce z Bydgoszczy, która na co dzień pracuje w ośrodku opiekuńczo- wychowawczym i samotnie wychowuje dwójkę małych dzieci.

W Wildze ekipa "Totalnych remontów Szelągowskiej" zajmie się domem, w którym mieszka Marta - mama Karola i zastępcza opiekunka dwójki dzieci swojej siostry. Bohaterka musiała zrezygnować z pracy i swoich planów, żeby stworzyć dla całej trójki miejsce, w którym będą czuły się kochane.

Magda z Młynkowa zawsze ma serce na dłoni i choć sama ma niewiele zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Po wizycie Doroty Szelągowskiej zmieni się całe jej życie. I nie chodzi tu tylko o remont!

Na nagraniu poniżej najbardziej wzruszające momenty 4. sezonu programu.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - kiedy startuje nowy sezon, gdzie i kiedy oglądać?

5. sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej" od 31 października w poniedziałek o godz. 21.35 na antenie TVN. Odcinki będą dostępne również w Playerze. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: materiały prasowe TVN

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości