Agacie nie spodobało się zachowanie mieszkańców. "Niektórzy zapomnieli, po co tu są"

Autor:
Dominika
Kowalewska
"True Love". Agacie nie spodobało się zachowanie mieszkańców

Ostatnia Ceremonia Miłości w "True Love" wyzwoliła w niektórych uczestnikach negatywne emocje. Agata poczuła się oszukana przez Mateusza, a przez zachowanie Filipa - wciągnięta w nieznaną jej intrygę. Rozmowa po odpadnięciu Kariny okazała się na tyle niefortunna, że jak sama uczestniczka "True Love" przyznała, wyszedł kwas.

Za nami kolejne przeparowanie w "True Love". Tym razem jednak najtrudniejsza - pań było więcej, a to oznaczało, że ktoś musiał opuścić program. Decyzje panów były momentami zaskakujące. Marcin postawił krzyżyk na relacji z Kingą i wybrał Martynę. Kamil postawił na Julię, która w końcu poczuła, że będzie mogła rozwinąć skrzydła. Jak w tym tygodniu prezentują się pary?

  • Oliwia i Kuba
  • Kamil i Julia
  • Martyna i Marcin
  • Kinga i Mateusz
  • Agata i Filion
  • Sara i Filip

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love". Agacie nie spodobał się wybór Mateusza

Nie wszystkim Ceremonia Miłości przypadła do gustu. Szczególnie trudne zadanie miał Filip, któremu przypadło niewdzięczne zadanie wyeliminowania jednej z pań. Postawił na Sarę, a to oznaczało jedno - Karina musiała pożegnać się z "True Love".

Zanim jednak uczestnicy podjęli ważne decyzje, w kuluarach odbywały się intymne rozmowy. Agata dołączyła do rajskiej willi dosyć niedawno i jako pierwsza zajęła singlówkę. Początkowo wpadła w oko Filonowi, który nie krył zainteresowania. Właściwie charakter Agaty wszystkim przypadł do gustu, jednak kobieta nie odwzajemniała uczuć. Niedługo przed Ceremonią Miłości rozmawiała z Mateuszem o zbliżających się wyborach.

"Z tobą też mi się dobrze dogaduje. Fajna jesteś, lubię cię" - powiedział mężczyzna.

"Mnie byś wybrał?" - zapytała.

"A chciałabyś?" - odpowiedział Mateusz.

Agata pokiwała głową na potwierdzenie. Kobieta myślała, że są dogadani i to ją Mateusz wybierze podczas Ceremonii Miłości. O tym, że się myli, uświadomił ją Filip, który zdradził, że Mateusz planuje wybrać Kingę. To mocno zabolało Agatę, co zobaczycie w poniższym fragmencie:

"True Love". Agata rozpoczyna rozmowę z uczestnikami

Całe to zamieszanie i późniejsza rozmowa z Filonem sprawiły, że ostatecznie to on postawił na Agatę podczas Ceremonii Miłości. Mimo to kobieta nie czuła się dobrze z zaistniałą sytuacją i postanowiła jak najszybciej skonfrontować się z uczestnikami. Po tym, jak pożegnali Karinę i wrócili do willi, od razu rozpoczęła temat. Nie wszystkim przypadło to do gustu - wyspiarze stwierdzili, że powinni skupić się na godnym pożegnaniu koleżanki.

"W moich oczach mam wrażenie, że niektórzy zapomnieli, po co tu tak naprawdę są [...]. Mateusz, mam do ciebie mega żal o to, że wczoraj mi powiedziałeś, jak się zapytałam, kogo chcesz wybrać, że wybierzesz mnie. Czemu nie byłeś ze mną szczery?" - powiedziała Agata.

Uczestnicy zaczęli się kłócić, że rozmowę sprzed Ceremonii Miłości pamiętają zupełnie inaczej. Agata wyciągnęła ponadto rozmowę z Filipem, który wspomniał, że prawdopodobnie będzie wybierał pomiędzy Agatą i Kariną. W rozmowę wtrąciła się Kinga, która nie owijała w bawełnę.

"To może jak masz coś z kimś do omówienia, to zrób to na osobności, a nie tak na forum publicznym, bo w sumie wszyscy poczuliśmy się zaatakowani" - powiedziała, a Martyna dodała:

"Tak, jakbyśmy cię wszyscy oszukiwali i okłamywali, a tak naprawdę powinniśmy teraz wznosić toast za Karinę, a zwróciłaś całą uwagę na siebie, bo musiałaś, czaję. Czaję, że ci leży na wątrobie, ale nie jest to dobry moment".

Reszta uczestników poparła głosy dziewczyn i wzniosła toast za Karinę. Zgadzacie się z wyspiarzami czy rozumiecie zachowanie Agaty?

"True Love". Agata skomentowała wydarzenia

Po emisji odcinka 11. Agata postanowiła skomentować wydarzenia z programu. Najwyraźniej sama poczuła, że drama, którą zapoczątkowała, była akurat w tym momencie nie na miejscu.

"Ale kwas wyszedł. Chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze. Chciałam przedstawić swoją sytuację jako przykład na przyszłość, abyśmy byli ze sobą szczerzy. Wybrałam niestety zły czas. Dziękuję domownikom za wyrozumiałość, fajnie jest mieć takich ludzi wokół" - dodała.

"True Love". Agacie nie spodobało się zachowanie mieszkańców
"True Love". Agacie nie spodobało się zachowanie mieszkańców "True Love". Agacie nie spodobało się zachowanie mieszkańców Źródło: Instagram @agata.truelovepl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości