Julia z "True Love" przeszła metamorfozę. Pochwaliła się zmianą w wyglądzie

Julia Prusinowska
Julia Prusinowska
Źródło: Player
Julia Prusinowska była uczestniczką "True Love". Musiała opuścić show w momencie, w którym miała szansę na budowanie romantycznej relacji z Kubą. Niestety problemy z okiem uniemożliwiły jej dalszy udział w programie. Widzowie zapamiętali ją jako uroczą i uczuciową blondynkę. Dziewczyna pożegnała się z tym kolorem włosów.

Julia Prusinowska na początku budowała relację z Mateuszem, ale nie czuła się z nim swobodnie. Dopiero przy Kubie odkryła, że może być sobą. Niestety szczęście tej pary nie trwało długo. Poważna infekcja oka zmusiła uczestniczkę do powrotu do Polski. W kraju musiała przejść dwie operacje.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Julia Prusinowska zmieniła kolor włosów

Jeszcze 1 grudnia Julia z "True Love" opublikowała na Instagramie zdjęcie w blond włosach. Teraz z InstaStories dziewczyny wynika, że spędziła święta w rodzinnym gronie i pokazała bliskich. Wtedy też ujawniła, że zmieniła kolor włosów na "czekoladowy".

To pierwszy raz, gdy Julia prezentuje obserwatorom tak dużą zmianę w swoim wizerunku. Fani Julki w komentarzach zwracają uwagę również na jej figurę. Uczestniczka "True Love" zawdzięcza ją m.in. treningom pole dance, które tak uwielbia. Jakiś czas temu opowiedziała nam o swoich pasjach w wywiadzie.

- Wróciłam do tego, co kocham — do treningów pole dance, udaje mi się podróżować (nawet teraz jestem w Alpach we Francji). Staram się wyciskać każdy moment jak cytrynę i mogę szczerze powiedzieć, że jestem naprawdę szczęśliwa — wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Julia Prusinowska
Julia Prusinowska
Źródło: Instagram @julka.truelove

Julia z "True Love" o życiu po programie

Julia Prusinowska w rozmowie z nami opowiedziała również o tym, czy odnalazła prawdziwą miłość, po którą przyszła do programu. Uczestniczka "True Love" wyznała, że skupia się teraz przede wszystkim na rozwoju osobistym, ale nie zamyka się na to, co przyniesie jej los.

- Jeśli chodzi o miłość, to u mnie bez zmian. Stawiam teraz na siebie. Jeśli miałabym teraz w coś wchodzić, to chciałabym, żeby moja kolejna relacja była już prawdziwa i satysfakcjonująca, nie przyjmuję półśrodków. Mam dość chwilowych miłości, które tylko niepotrzebnie zajmują czas. Wydaje mi się, że teraz po prostu nie jest odpowiedni czas na to. Chcę skupić się w 100% na studiach, które są bardzo wymagające. Mimo to, jeśli spotkam kogoś wartościowego, to na pewno będę starała się o daną relację i dam jej szansę. Ba! Nawet bym bardzo tego chciała. Pozostaję otwarta, ale nic na siłę i nie ponad wszystko — podsumowała.

Julia poświęca dużo czasu rodzinie i przyjaciołom. W mediach społecznościowych skupia się na pokazywaniu chwil, które spędza w gronie bliskich osób oraz dokumentuje swoje pasje i podróże. Do tej pory nie pochwaliła się tym, że jej status singielki uległ zmianie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości