Kinga z "TL" zdradziła, z kim pokłóciła się po programie. Tego się nie spodziewacie

"True Love". Kinga
Kinga z "TL" zdradziła, z kim nie utrzymuje kontaktu. Tego się nie spodziwacie
Źródło: Player
Kinga z "True Love" wciąż cieszy się zainteresowaniem widzów. Fani śledzą jej dalsze losy, czekając na informacje dotyczące życia miłosnego. Na te jednak będą musieli jeszcze poczekać. W najnowszym Q&A zdradziła natomiast, z kim nie utrzymuje kontaktu po programie.

Kinga Mendrala była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "True Love". Jej wejście do programu zrobiło wrażenie na wszystkich panach. Jednak już po pierwszych chwilach okazało się, że to z Marcinem złapała najlepszy kontakt. Byli pierwszą z par, która zaczęła rozwijać dosyć rokującą relację. Nagle doszło do załamania, które w ostatecznym rozrachunku przyczyniło się do eliminacji Marcina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Kinga o relacjach po programie. Doszło do konfliktu

Choć od emisji ostatniego odcinka "True Love" minęło już sporo czasu, część uczestników wciąż spędza razem czas. Dzięki udziałowi w show powstały aż dwie pary, które wciąż są razem. Klaudia i Maksym oraz Gigi i Kamil tworzą szczęśliwe relacje, o których chętnie opowiadają w mediach społecznościowych. Mimo to powstałe w programie znajomości powoli zanikają, a część uczestników właściwie nie ma ze sobą kontaktu.

Jak sprawa wygląda u Kingi? Kobieta jest bardzo aktywna w sieci, gdzie co jakiś czas zaskakuje fanów. Kilka miesięcy temu zasugerowała, że łączy ją coś z Przemkiem. Ostateczne okazało się, że to przede wszystkim wspólne projekty, w których brali udział. Z Marcinem, co oczywiste ze względu na ich historię, od dawna nie utrzymuje kontaktu.

Ostatnio uczestnicy mieli szansę na wspólną integrację. W weekend Filon organizował urodziny, jednak zabrakło na nich Kingi. Kobieta zorganizowała Q&A, podczas którego odpowiadała na pytania również te dotyczące imprezy. Dlaczego postanowiła ją opuścić?

"Mam z Filonem dobrą relację i zawsze koleżeńską. Zależało mi na tym, żeby być, ale jeden z uczestników nie zachował się wobec mnie w porządku i chciałam sobie oszczędzić docinek z jego strony i niemiłej atmosfery. Jestem zdania, że przed takimi wydarzeniami dba się o to, żeby atmosfera dla wszystkich była jak najlepsza" - zdradziła.

Kolejne pytanie dotyczyło tego, z kim skonfliktowana jest Kinga po programie. Okazało się, że poza Marcinem pokłóciła się z kimś jeszcze!

"Z Marcinem to chyba wiadome. Z Julką, ponieważ ciężko jej było przyjąć moją opinię na temat jej zachowania w programie" - odpowiedziała.

Kinga miała na myśli prawdopodobnie sytuację, która zaistniała pomiędzy Julią a Kubą.

"True Love". Kinga o relacjach z uczestnikami
"True Love". Kinga o relacjach z uczestnikami
Źródło: Instagram @kinga.truelovepl

"True Love". Marcin o relacji z Kingą po programie

W trakcie emisji show Kinga ochoczo zabierała głos w mediach społecznościowych, niejednokrotnie poruszając temat Marcina. Nie ukrywała, że poczuła się zranione, a jego zachowanie było jednoznacznie złe. Gdy ich relacja w programie ostatecznie dobiegła końca, nie zabrakło słów krytyki pod adresem uczestnika, zarówno ze strony Kingi, jak i fanów show, którzy ochoczo zadawali kobiecie pytania i komentowali bieżące wydarzenia.

Marcin rzadko zabierał głos, czekając na finał. W rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl postanowił przerwać milczenie. Zwycięzca "True Love" przyznaje, że Kinga próbowała złapać z nim kontakt w Polsce, jednak uczestnik odmówił.

- Co do relacji z Kingą — to ona się ze mną kontaktowała. Prosiła, cytuję: "Marcin może poza kamerami myślisz inaczej". Odpisałem jej, że: "Nie no, Kinga przepraszam, ale czy z kamerami, czy bez kamer, ja myślę tak samo". Ten początek bardzo zamazał wszystko. To nie jest tak, że ja poznałem dziewczynę, pięć dni i już. We mnie coś umierało. To nie jest tak, że to ta pamiętna impreza przy basenie (śmiech). Dostrzegałem wiele zachowań, które mi nie odpowiadały. I, co zresztą Oliwia może potwierdzić, więcej czasu z nią spędzałem, niż jest pokazane [z Oliwią - przyp. aut.]. Więc to stwierdzenie "bratnia dusza" nie wzięło się z przypadku — stwierdził Marcin.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości