"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz – kim jest uczestniczka programu?

"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz
"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz
Źródło: Mat. prasowe
"Hotel Paradise All Stars" to najgorętsza edycja reality show, którą prowadzi jak zwykle Klaudia El Dursi. Na antenie TVN7 możemy oglądać, jak najbardziej charyzmatyczni uczestnicy poprzednich sezonów show zabiegają o miłość. Jedną z uczestniczek jest Kornelia Głaszcz. Co o niej wiemy?

Kornelia Głaszcz była uczestniczką 3. edycji programu, a swoim urokiem i pozytywnym usposobieniem zjednała sobie wszystkich uczestników. Czy odnajdzie miłość w programie "Hotel Paradise All Stars"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?

"Hotel Paradise All Stars". Kornelia Głaszcz – kim jest?

Kornelia Głaszcz to jedna z najbardziej zapadających w pamięć uczestniczek trzeciej edycji "Hotel Paradise". Powróciła do raju i nie zamierza już odchodzić na własnych zasadach! Ta 27-letnia wizażystka o pozytywnym usposobieniu zdobyła serca zarówno widzów, jak i pozostałych uczestników swoim urokiem.

Już od samego początku swojej przygody w "Hotelu Paradise", Kornelia była zdecydowana na znalezienie prawdziwej, romantycznej relacji opartej na zaufaniu. Choć na drugim Rajskim Rozdaniu okazało się, że nie ma takiej możliwości z żadnym z chłopaków, odważnie podjęła decyzję o odejściu.

Jednak hotel bez niej stracił część swojego blasku, dlatego gdy kilka tygodni później powróciła, mieszkańcy raju przyjęli ją z radością i entuzjazmem. Kornelia nawiązała bliską przyjaźń z Krzyśkiem i razem dotarli do finałowego tygodnia, niestety odpadając tuż przed osiągnięciem mety. Po zakończeniu programu Kornelia powróciła do swojej pasji - pracy jako wizażystka. Rozwijała także obecność w mediach społecznościowych.

Co skłoniło Kornelię do powrotu do "Hotel Paradise"? "Nigdy nie odmawiam przygodom i nowym doświadczeniom, więc moja decyzja była oczywista. Tym razem zamierzam trochę namieszać!" - z entuzjazmem wyznaje Kornelia.

Czy tym razem odnajdzie prawdziwą miłość, która przetrwa poza kamerami? Czekamy z niecierpliwością na kolejne odcinki "Hotelu Paradise"!

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna okazja dla uczestników poprzednich edycji programu "HP" na powrót do raju. Uczestnicy są singlami i pragną znaleźć miłość. Jednak czy tym razem będzie im łatwiej dotrzeć do wielkiego finału? Mimo że znają już zasady i wiedzą, czego mogą spodziewać się po programie, nie wiedzą, czy spotkają swoich byłych partnerów lub największych rywali.

Czy stare uczucia odżyją w willi? W "Hotel Paradise All Stars" nie brakuje emocji! Mimo że może się wydawać, że powrót do raju jest bezstresowy, uczestników czekają niespodzianki i wyzwania, które mogą wpłynąć na ich drogę do zwycięstwa.

W programie "Hotel Paradise All Stars" występują:

"Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl 25 maja tego roku. Emisja odcinków w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

Zobacz galerię zdjęć:

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości