Mikołaj z "HP All Stars" w bonusowym materiale zdradził, czy relacja z Sarą była grą!

"Hotel Paradise All Stars". Mikołaj Grzybowski
"Hotel Paradise All Stars". Mikołaj Grzybowski o eliminacji
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Ku zaskoczeniu wszystkich Mikołaj musiał pożegnać się z "Hotelem Paradise All Stars". Z tą decyzją trudno było pogodzić się Sarze, z którą zaczął budować dobrze rokującą relację. W dodatkowych materiałach z programu widzowie mogli dowiedzieć się, co tak naprawdę do niej czuje. Czy zachowanie Mikołaja było szczere?

"Hotel Paradise All Stars" udowadnia uczestnikom, że nic nie jest dane na zawsze. Choć z pozoru wydawałoby się, że najmocniejsze pary nie powinny czuć się zagrożone, rzeczywistość okazuje się zgoła inna. Sara i Mikołaj wpadli sobie w oko od momentu, w którym mężczyzna przekroczył próg kolumbijskiej willi. Ich relacja powoli się rozwijała i to w zupełnie zaskakującym również dla samych zainteresowanych kierunku. Idylliczna historia została jednak brutalnie przerwana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dziewczyny zazdrościły stylu Majce Jeżowskiej. "Wszystkie chciały wyglądać jak ja"

"Hotel Paradise All Stars". Mikołaj został wytypowany do eliminacji

W specjalnym sezonie "Hotelu Paradise" wszystko dzieje się znacznie szybciej, niż przyzwyczajeni są do tego widzowie. W jednym z odcinków panie otrzymały zaskakujące zadanie - musiały ocenić panów w skali od 1 do 6, kierując się przede wszystkim wyglądem zewnętrznym. Choć wydawałoby się, że to niewinna zabawa, Klaudia El Dursi w tej edycji zazwyczaj nie ma dla uczestników pozytywnych informacji. Konsekwencją tego plebiscytu była eliminacja. Dwóch panów z najniższą liczbą głosów musiało opuścić wyspę. Byli to Kamil oraz Miłosz. Najwyżej oceniony został Mikołaj, który otrzymał przywilej uratowania jednego ze wskazanych mężczyzn. Wybrał Miłosza, a na jego miejsce wskazał Maurycego.

Panowie długo nie cieszyli się wolnością. Po odwieszeniu kluczy udali się na spotkanie z nową uczestniczką. Ania Adamczyk brała udział w pierwszej edycji "Hotelu Paradise All Stars". Podczas randki musiała wskazać uczestnika, z którym wróci do programu. Padło na Maurycego. Jak przystało na nowo powstałą parę, wieczorem otrzymali przywilej. Choć określenie to zależy od postrzegania. Ania i Maurycy musieli wskazać dwie osoby do wyeliminowania. Z programem miała pożegnać się jedna z nich, ale ta decyzja należała już do wszystkich mieszkańców raju. Ostatecznie wskazali na Wiktorię i Mikołaja.

To był cios dla Sary. Ich relacja pięknie się rozwijała i zmierzała w bardzo pozytywnym kierunku. Choć do ostatniego momentu głosy rozdawane były równomiernie, ostateczna decyzja należała do Blondino. Ten wskazał na Mikołaja. Tak oto jeden z najbardziej lubianych uczestników show musiał opuścić "Hotel Paradise All Stars".

"Hotel Paradise All Stars". Mikołaj o eliminacji. Co czuje do Sary?

Sara była zdruzgotana. Podobnie jak Mikołaj, który, choć przyjął informację z godnością, czuł się zawiedziony decyzją mieszkańców. Oboje nie przyszli do programu po to, by szukać miłości. Byli nastawieni na dobrą zabawę i wygraną, a relacja przyszła do nich niespodziewanie. Co tak naprawdę czuje Mikołaj?

Po opuszczeniu show spotkał się z Łukaszem, któremu odbił Sarę. Mikołaj w dodatkowych materiałach, które znajdziecie na platformie Player, mógł zobaczyć krótkie pożegnanie, które przygotowała dla niego partnerka. W trakcie rozmowy w ramach "Hotelu Paradise All Stars. Poczta z raju" panowie chwilę skupili się na zbudowanej przez Mikołaja relacji.

"Tęsknię nawet [...]. Kurczę, zazwyczaj tak nie było, Sara gdzieś mnie zmiękczyła strasznie" - przyznał uczestnik.

Co tak naprawdę zauroczyło go w Sarze?

"Na pewno wrażliwe serduszko [...]. Jest ciekawą osobą, że z zewnątrz taka drapieżna, a w środku jednak miękka klucha. Bardzo otwarta, pozytywna. Naprawdę fajna dziewczyna" - dodał Mikołaj.

Uczestnik przyznał, że miał zupełnie inny plan na ten sezon. Chciał poznawać dziewczyny i bawić się, jednak relacja z Sarą zmieniła jego podejście. Pod koniec spędzał czas właściwie tylko z nią. Czy doszło do pocałunku? Mikołaj wyznał, że może kącikiem ust, ale dodał:

"Myślę, że jak teraz ją dorwę, to chyba nie puszczę".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości