Klaudia i Maksym z "True Love" o zaręczynach. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń

"True Love". Klaudia i Maksym o zaręczynach
"True Love". Klaudia i Maksym o zaręczynach
Źródło: player.pl
Klaudia i Maksym to jedna z dwóch par, która poznała się w willi "True Love" i wciąż wspólnie idzie przez życie. Fani z radością przyglądają się rozwojowi ich relacji i mają nadzieje, że ostatecznie uczestnicy show staną na ślubnym kobiercu. A jakie plany mają sami zainteresowani? Klaudia i Maksym odpowiedzieli na wścibskie pytanie dotyczące zaręczyn.

Klaudia i Maksym poznali się w kolumbijskiej willi "True Love". Uczestnicy początkowo nie pałali do siebie nadmierną sympatią, jednak z biegiem czasu ich drogi przecięły się, a relacja zaczęła się rozwijać. Para dotarła do finału show i oboje zadeklarowali, że połączyło ich coś więcej. Niestety w przypadku słów Klaudii wariograf zaświecił się na czerwono, co oznaczało, że kobieta mijała się z prawdą. Uczestniczka nie zgadzała się z werdyktem, ale nie mogła zbyt wiele zrobić.

Choć Klaudia i Maksym nie wygrali, wciąż są razem. Po powrocie do Polski szybko ze sobą zamieszkali i z trudem udawało im się utrzymać związek w tajemnicy w trakcie emisji show w telewizji. Tworzą piękną parę, którą zachwyca się wielu internautów. To im najwyraźniej nie wystarczy, bo uczestnicy "True Love" zaczęli otrzymywać zaskakujące pytania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Klaudia i Maksym szczerze o planach na przyszłość

Choć od zakończenia pracy na planie "True Love" minęło dopiero kilka miesięcy, najwyraźniej internauci mają nadzieję na tak szybki rozwój wydarzeń, jak w programie. Zadają wiele, często intymnych pytań, na które uczestnicy show ochoczo odpowiadają. Nie zawsze jednak poruszane przez fanów tematy wzbudzają ich zadowolenie.

Maksym dosyć rzadko, w porównaniu do innych bohaterów show, organizuje Q&A. Niedawno zrobił wyjątek i chętnie odpowiadał na pytania ciekawskich internautów. Jedno z nich dotyczyło planów na przyszłość, które snute są przez zakochanych. A konkretniej — o zaręczyny.

"Czy planujesz założenie pierścionka na palec ukochany?" - zapytał fan.

Klaudia i Maksym najwyraźniej otrzymują sporo podobnych wiadomości. Co ciekawe, jeszcze niedawno para musiała mierzyć się z pytaniami o rozstanie, bowiem spędzili osobno kilka dni.

"Na wszystko jest swój czas. Na ten moment na pewno za szybko. Co myślisz Klaudia? Czekamy na odpowiedzi" - napisał Maksym.

Klaudia była zdecydowanie bardziej rzeczowa.

"Jesteśmy razem od 5 miesięcy. Dostajemy bardzo dużo pytań o ślub itd., ale to zdecydowanie za szybko" - podsumowała uczestniczka "True Love".

Zgadzacie się, że zaręczyny po pięciu miesiącach wspólnego życia to za wcześnie?

"True Love". Klaudia i Maksym planują zaręczyny?
"True Love". Klaudia i Maksym planują zaręczyny?
Źródło: Instagram @klaudia.truelovepl

"True Love". Klaudia i Maksym wciąż są razem

Wielu internautów nie wierzyło w szczerość uczuć Klaudii. Uczestniczka nie spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów, toteż ci zakładali, że robiła wszystko, by tylko utrzymać się w programie. Prawda okazała się zgoła inna! Klaudia i Maksym po powrocie do Polski stworzyli dosyć silną relację. Co ciekawe, zamieszkali ze sobą i od tej pory wiją wspólne gniazdko.

Para jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których uchyla rąbka tajemnicy i zaprasza fanów do swojego świata. Po finale show uczestnicy "True Love" raczej stronią od reszty mieszkańców kolumbijskiej willi, skupiając się na rozwoju relacji. A widzowie mogą obserwować, jak miłość kwitnie! Szczególnie Klaudia chętnie opowiada o ich codzienności, publikując wiele prywatnych smaczków. Niedawno zabrała internautów na wspólne zakupy. Para postanowiła skorzystać z wyprzedaży, by uzupełnić braki w garderobach.

"To moja stylówka, a to Maksyma" - powiedziała, prezentując partnera w pełnej krasie.

Tym razem Maksym postawił na dosyć zaskakującą stylizację. Trzeba przyznać, że uczestnik "True Love" wciąż dba o formę, a jego zachwycająca sylwetka dobrze prezentuje się nawet w całkiem niecodziennym stroju. Jak wam się podoba?

Klaudia z "True Love" pokazała Maksyma w nowym wydaniu. Tego się nie spodziewacie!
Klaudia z "True Love" pokazała Maksyma w nowym wydaniu. Tego się nie spodziewacie!
Źródło: Instagram @klaudia.truelovepl
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości