Klaudia Halejcio narzeka na luksusowe wakacje nad Bałtykiem. Ma konkretny powód

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio o wakacjach nad polskim morzem
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio zdecydowanie nie poleca wakacji nad Bałtykiem, nawet jeśli mają to być luksusowe wakacje. Nie pomógł nawet fakt, że miał to być romantyczny wypad bez córeczki. Na drodze do szczęścia stanęły okoliczności, których nie sposób zmienić.

W 2021 roku Klaudia Halejcio po raz pierwszy została mamą. Mimo że jej popularność wcale nie spadła, a być może od czasów ciąży grono jej fanów powiększyło się o kolejną grupę społeczną, każdą wolną chwilę poświęca dwuletniej dziś córeczce. Nie inaczej jest i w wakacje. Nel zwiedziła już sporą część świata, jej rodzice są bowiem prawdziwymi entuzjastami zagranicznych wycieczek. Tym razem postawili jednak na krótki wypad nad Bałtyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa o programie "Zacznijmy odNowa" część 2

Nad Bałtykiem jest drogo, tłoczno, a przede wszystkim zimno

Rodzinna sielanka, jaką obserwatorzy mogą zwykle oglądać na instagramowym profilu influencerki, została tym razem zakłócona przez jeden istotny szczegół. Ze względu na to Klaudia Halejcio zdecydowała się nawet przestrzec fanów przed planowaniem urlopu nad polskim morzem. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że chodzi o... kapryśną pogodę.

"Polskie morze jest po prostu dla ludzi, którzy nie lubią pogody, lubią luksusowe wakacje, przynajmniej mam takie wrażenie, gdy patrzę na to, co dzieje się w moim portfelu. Nie było zupełnie pogody. Wyjeżdżając z Warszawy, przygotowałam się, że będzie upał, zapakowałam jeden dres, który starczył mi na te kilka dni" — skomentowała Klaudia Halejcio z charakterystyczną sobie ironią.

To nie znaczy, że gwiazda preferuje wyłącznie zagraniczne kurorty. Wakacyjną mapę Polski Klaudia Halejcio ma już dobrze sprawdzoną. Z jej instagramowego profilu można wręcz korzystać również jak z turystycznego przewodnika.

"Ja np. kocham Polskę, ale w sumie wybrałabym inne miejsce- Mazury, czy góry. Czuję tam taką przestrzeń, że nawet jak tej pogody nie ma, to jest coś więcej do zrobienia" — twierdzi.

Klaudia Halejcio w roli mamy

Czy jako młoda mama Klaudia Halejcio chwyta się każdej możliwości, by choć chwilę spędzić w samotności? Bynajmniej. Jak twierdzi, jest jedną z tych mam, która od przebywania z dzieckiem czerpie dodatkową energię.

"Mam dwa dni bez córeczki, ale to nie jest chwila oddechu, to chwila rozpaczy, bo jak jestem z nią tak bardzo dużo, gdy nie jestem na planie, czy w pracy, to nie jestem w stanie się z nią rozstać" — tłumaczy.

I rzeczywiście na instagramowym profilu Klaudii Halejcio, który jest jedną z głównych przestrzeni jej działalności, na większości filmów możemy choć przez chwilę obserwować małą Nel.

"Ona ma dwa lata i robi się takim kompanem. To jest niesamowite. Ten czas spędzany z nią jest tak fascynujący. Nie będę więcej mówić, bo się rozczulam. Jestem matką wariatką" — podsumowuje Klaudia Halejcio.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości