Kinga z "True Love" pokazała rodziców. Do kogo jest bardziej podobna? Internauci są jednomyślni

Kinga z "True Love" znalazła miłość?
Kinga z "True Love" znalazła miłość?
Źródło: player.pl
Kinga Mendrala rzadko w mediach społecznościowych udostępnia kadry z życia prywatnego, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Uczestniczka programu "True Love" podzieliła się z internautami zdjęciem rodziców. Do kogo jest bardziej podobna?

Kinga Mendrala pojawiła się w pierwszej edycji programu "True Love", która na antenie TVN7 zagościła pod koniec lutego tego roku. Uczestniczka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i niektórych uczestników, którzy stale adorowali uczestniczkę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TRUELOVE_Kamil_4ok
Kamil z "True Love" o relacjach po programie. Wyznał, z kim zamieszkał
Nie cichną echa po wielkim finale pierwszej edycji "True Love". Uczestnicy powoli wracają do codzienności, weryfikując zapoczątkowane w programie znajomości. Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, z kim utrzymuje kontakt. Okazuje się, że z jednym z uczestników połączyła go szczególna więź.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kinga z "True Love" pokazała zdjęcie rodziców

Kinga Mendrala w programie dała się poznać jako spokojna i przebojowa dziewczyna, która nad wszystko ceni sobie szczerość. Jej związek z Marcinem był obiecujący, jednak przez jeden incydent doszło do nieporozumienia, które odcisnęło piętno na ich relacji.

Kinga, mimo że po rozstaniu z Marcinem próbowała stworzyć romantyczną relację z innymi uczestnikami, to nie znalazła prawdziwej miłości. Po powrocie z kolumbijskiej wyspy wróciła, aby prężnie działać m.in. w mediach społecznościowych.

To właśnie tam pokazuje swoją codzienność, jednak rzadko mówi o życiu niezwiązanym z programem. Ostatnio jednak Kinga Mendrala zrobiła wyjątek i na prośbę jednego z internautów udostępniła piękne, rodzinne zdjęcie. Jeden z obserwatorów zapytał uczestniczki, czy pokazałaby swoich rodziców.

Kinga zdecydowała się pozytywnie rozpatrzeć prośbę internauty i pokazała na Instagramie fotografie rodziców.

Kinga z "True Love" pokazała zdjęcie rodziców. Do kogo jest podobna?
Kinga z "True Love" pokazała zdjęcie rodziców. Do kogo jest podobna?
Kinga z "True Love" pokazała zdjęcie rodziców. Do kogo jest podobna?
Źródło: Instagram

Szybko w sieci pojawiły się komentarze związane z podobieństwem Kingi do rodziców.

"Cała mama", "Piękni, ale uśmiech masz mamy", "Ciężko stwierdzić, podobna do mamy, ale coś z taty też ma", "Piękna para, ucałuj rodziców" - pisali.

Kinga z "True Love" o relacji z Przemkiem

Kinga była jedną z ulubienic widzów programu "True Love". Mimo że nie odnalazła miłości w show, to dużym zaskoczeniem po emisji okazał się jej związek z Przemkiem Dyjasem, który również wziął udział w programie, jednak uczestnicy nie mieli okazji się poznać. 

Kinga odpadła z programu po tym, kiedy Mateusz podczas Ceremonii Miłości wybrał Agatę zamiast niej. Wcześniej widzowie trzymali kciuki za relację Kingi z Marcinem. Według wielu para bardzo do siebie pasowała, jednak z czasem okazało się, że zarówno Kinga jak i Marcin oczekują od związku czego innego.

Kiedy Kinga pożegnała się z programem, wszyscy myśleli, że jej przygoda skończyła się na dobre. Jakim zdziwieniem było, kiedy po zakończeniu emisji show Kinga zaczęła pojawiać się u boku Przemka Dyjasa, który dołączył do ekipy "True Love" po odpadnięciu uczestniczki.

Kinga i Przemek opublikowali na Instagramie zdjęcia z sesji ślubnej, a także fotografie, na których przytulają się do siebie bez koszulek. Uczestnicy przez długi czas nie mówili jasno o relacji, jaka ich łączy i unikali pytań internautów.

W końcu na początku maja tego roku Przemek odpowiedział na jedno pytanie od internauty i wyjaśnił, że nie są z Kingą w związku.

"Nie jesteśmy ze sobą w związku, natomiast karty zostały wyłożone. Utrzymujemy kontakt, ale bardziej na stopie zawodowej, każdy ma swoje życie. Warto jednak zaznaczyć, że nie mamy zwykłej znajomości, bo uważam, że obydwoje jesteśmy na swój sposób niezwykli" - stwierdził Przemek w wiadomości do fanów na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości