Marcin z "True Love" zdobył się na szczere wyznanie o ukochanej. "Przyszedł dzień, gdy ujrzałem drogę"

Marcin Leszczyński
Marcin Leszczyński
Źródło: Player
Marcin Leszczyński z "True Love" jest w tej chwili bardzo zakochany. Powoli spełnia się wszystko to, o czym mówił w programie. Uczestnik show marzył o rodzinie. Długo szukał miłości, aż w końcu znalazł kobietę, której zadedykował najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Marcinowi z "True Love" nie powiodło się w relacji z Oliwią. Para żywiła do siebie uczucia w Kolumbii, w czasie udziału w show. Po powrocie do Polski kilka spraw ich poróżniło, więc zdecydowali się nie kontynuować znajomości.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Marcin pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną

Po powrocie do kraju Marcin skupił się na swoim zdrowiu i powrocie do formy. Z czasem przyznał, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Dopiero niedawno zdecydował się pokazać ukochaną. Jest nią tajemnicza Paulina. Marcin Leszczyński zdecydował się z partnerką na odważny krok. Zakochani poszli do tatuażysty, który wykonał im identyczne tatuaże.

Sprawdź: Marcin z "True Love" pokazał ukochaną. Zdecydowali się na odważny krok

Marcin pokazuje coraz więcej zdjęć partnerki. Zakochani spędzili romantyczny czas w górach. Mężczyzna pochwalił się tym, że wraz z dziewczyną spacerowali w drodze na Morskie Oko. Tam wykonali sobie pamiątkową fotografię, którą Marcin udostępnił na Instagramie. Uczestnik "True Love" zamieścił w opisie romantyczny cytat.

"Przyszedł dzień, gdy ujrzałem drogę"
- podpisał fotografię.

Internauci życzą Marcinowi i jego dziewczynie powodzenia w budowaniu ich dalszej relacji. Mają nadzieję, że uczestnik "True Love" w końcu odnalazł spokój i szczęście. Marcin w programie podkreślał, że marzy o założeniu rodziny. Tylko to dla niego się liczyło.

Marcin Leszczyński o rodzinie

W "True Love" Marcin na samym początku był w parze z Sarą. Uczestnicy wybrali się na podwójną randkę z Kingą i Filipem. Szybko okazało się, że Marcin i Kinga wpadli sobie w oko i po tym spotkaniu postanowili bliżej się poznać. Na randce cała czwórka dyskutowała o miejscu, w którym mogliby zamieszkać.

Sara rozpoczęła ten wątek. "Potrafilibyście teraz wybrać jedno miejsce, w którym spędzicie resztę życia?" - zapytała towarzyszy.

Marcin rozczulił wszystkich odpowiedzią: "rodzinny dom".

"Bo, co z tego, że byłbym w pięknym miejscu, jeśli byłbym gdzieś sam" - wyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości