Ewel0na z "Królowej Przetrwania" się zaręczyła. Pokazała pierścionek

Ewel0na
Ewel0na
Źródło: X-NEWS
Ewelina Kubiak to popularna influencerka, znana jako "Ewel0na". Kobieta buduje społeczność fanów przede wszystkim na Instagramie, jednak teraz pokazuje swoje oblicze w nowym reality-show - "Królowa Przetrwania". Ewel0na pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Celebrytka powiedziała "tak".

Ewelina Kubiak planowała z ukochanym ślub już jakiś czas temu. W 2022 roku para przechodziła kryzys, który udało im się pokonać. Teraz ponownie planują wspólną przyszłość.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Monika Miller o rozłące z partnerem i przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewel0na z "Królowej Przetrwania" się zaręczyła

Związek Ewel0ny i Szymona Dębskiego, znanego w sieci jako Żółw, przechodził wzloty i upadki. Jednak zakochani pokazali, że nie są w stanie bez siebie żyć i dlatego ponownie się zaręczyli. Celebrytka pokazała pierścionek, który dostała od ukochanego.

"Powiedziała tak" - podpisał zdjęcie narzeczony influencerki.

Ewelina Kubiak podkreślała w szczerych wyznaniach na Instagramie, że Szymon Dębski odmienił jej życie.

"Chcę, żeby każdy z was wiedział, jak ogromnie jestem wdzięczna, że pojawiłeś się w moim życiu, bo sprawiłeś, że znów się śmieję, odzyskałam spokój psychiczny, radość z życia. Byłeś przy mnie, wspierałeś cały czas podczas tego okropnego czasu, kiedy spadło na mnie publicznie pełno fałszywych zarzutów, hejtu za coś, czego nie zrobiłam" - pisała jakiś czas temu na Instagramie do ukochanego. 

Ewelina Kubiak
Ewelina Kubiak
Źródło: Instagram @ewel0na

"Królowa Przetrwania" - nowe reality show

Premiera nowego programu odbyła się w Playerze 27 grudnia. "Królowa Przetrwania" to ekscytujące reality-show, w którym 12 kobiet znanych z mediów społecznościowych i programów telewizyjnych spotka się w Tajlandii. Panie są pozbawione telefonów i muszą radzić sobie z niecodziennymi wyzwaniami. Uczestniczki podzieliły się na dwie grupy, jednak rywalizują również miedzy sobą. Tylko jedna z nich zostanie "Królową Przetrwania" i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.

W programie uczestniczki muszą przełamać lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi lub sprawności fizycznej. To gra, w której konieczne jest budowanie sojuszy i sprytne eliminowanie najsłabszego ogniwa. Celebrytki pokazują się widzom bez instagramowego filtra.

Bohaterki programu "Królowa Przetrwania":

 • Aneta Kurp (@anetaglam ) - celebrytka, znana z reality show "Żony Miami";
  • Josephine Kwaśniewska (@josiekwasniewska) - jedna z bardziej charakterystycznych bohaterek programu "Love Island"; 
   • Ewelina Kubiak (@ewel0na) - influencerka, znana szerszej publiczności jako "Ewelona";
    • Klaudia Klimczyk (@mamanaobrotach24h) - tiktokerka pochodząca ze Śląska, nagrywa i publikuje zabawne filmiki w mediach społecznościowych;
     • Monika Miller (@monika.miller) - wnuczka Leszka Millera. W show-biznesie działa jako alternatywna modelka, aktorka, piosenkarka o pseudonimie artystycznym Monami;
      • Edyta Folwarska (@edyta.folwarska) - dziennikarka i prezenterka telewizyjna, autorka książki "Pokusa";
       • Klaudia Nieścior (@klaudianiescior) - zwyciężczyni 11. edycji "Top Model";
        • Marta Linkiewicz (@linkimaster) - celebrytka, zawodniczka MMA oraz osobowość internetowa znana jako Linkimaster;
         • Waleria Szewczyk (@wal.szewczyk) - jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek "love Island";
          • Wiktoria Kozar (@wiktoria_kozar) - zwyciężczyni 5. edycji "Hotelu Paradise";
           • Natalia Janoszek (@nataliajanoszek) - osobowość medialna, jedna z uczestniczek programu "Taniec z gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

            Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

            Autor: Kalina Szymankiewicz

            Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

            podziel się:

            Pozostałe wiadomości