"True Love" – odcinek 12. Tajemniczy nieznajomy namiesza w willi?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" – odcinek 12. Uczestniczki na randce z tajemniczym nieznajomym

W 12. odcinku programu "True Love" uczestnicy staną przed kolejnymi wyzwaniami, które przetestują ich związki. Dziewczyny po intensywnej randce z nieznajomym, będą musiały zmierzyć się z pytaniem, czy są gotowe na powrót do swoich obecnych partnerów? Czy wejście do programu nowej osoby wpłynie na ich związki? Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie decyzje podejmą uczestnicy i jak wpłyną one na ich przyszłość w programie.

W 12. odcinku programu "True Love" na uczestników czekają niespodzianki. Pierwszą z nich będzie pojawienie się nowego uczestnika. Edyta Zając ogłosi też, że w domu "True Love" pojawi się też Skrzynia Wyznań, do której uczestnicy będą mogli anonimowo wrzucać swoje spostrzeżenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 12. – nowy uczestnik

W 12. odcinku "True Love" trzy dziewczyny - Kinga, Agata i Martyna idą na randkę z nowym uczestnikiem. Spotykają tajemniczego nieznajomego, co wzbudza u nich dużo ekscytacji, ale także napięcia u ich partnerów. Mateusz, który już raz został odrzucony, z niepokojem patrzy na entuzjazm Kingi, obawiając się, że może go ponownie zranić. Martyna natomiast widzi w nowym uczestniku szansę na spełnienie swoich marzeń. Agata także jest otwarta na nowe doświadczenia i z niecierpliwością czeka na spotkanie z tajemniczym mężczyzną.

"True Love" odcinek 12. – Kinga i Marcin wrócą do siebie?

Jednak po randkach nieznajomy może mieć różne odczucia. Czy któraś z uczestniczek skradnie jego serce, czy nikt nie spełni jego oczekiwań? Tymczasem Kinga i Marcin, którzy mieli burzliwy związek, będą mieli szansę na spokojną przestrzeń w nowych parach. Jednak Kinga wciąż będzie miała wątpliwości związane z uczuciami do Marcina, co może wpłynąć na jej relację z Mateuszem. Marcin natomiast będzie musiał zdecydować, czy chce dać Kindze kolejną szansę, czy też jego serce już należy do kogoś innego.

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości