"True Love" – odcinek 8. Wybuch Marcina wywoła emocjonalny rollercoaster, będą łzy i słowa prawdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" – odcinek 8. Marcin naskoczył na Kingę

W 8. odcinku programu "True Love" atmosfera w domu programu gęstnieje przez zachowanie Marcina podczas imprezy. Głos Serca uświadamia im, że tylko prawda i kompletna szczerość mogą oczyścić relacje. Tego wieczoru uczestnicy przekroczą granice swojego emocjonalnego komfortu, a niektórzy z nich zaryzykują i otworzą się przed innymi. Kto przetrwa ten trudny czas, a kto zostanie zraniony? O tym wszystkim w kolejnym odcinku "True Love".

W 8. odcinku programu "True Love" emocje sięgają zenitu, a impulsywne zachowanie Marcina wywołuje lawinę nieodwracalnych zmian. Atmosfera w domu staje się napięta, a uczestnicy zdają sobie sprawę, że tylko szczera rozmowa może oczyścić ich relacje. Co przyniesie przyszłość? Tego nie wie nikt, ale jedno jest pewne - uczucia uczestników programu "True Love" będą jeszcze bardziej skomplikowane i pełne niespodzianek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 8. – wybuch Marcina

Po impulsywnym zachowaniu Marcina, bikini party zostaje natychmiast przerwane. Wywołuje to efekt domina, który wprowadzi serię nieodwracalnych zmian w stosunkach między uczestnikami. Kinga, zrozpaczona sytuacją, nie wytrzyma napięcia i szukając pocieszenia u swoich przyjaciółek, zacznie płakać.

Pocieszające słowa przyjaciółek nie pomogą Kindze uspokoić się. Zacznie się zastanawiać, czy powinna zakończyć swoją niedawno kwitnącą relację z Marcinem. Nie jest pewna, czy jest w stanie znieść kolejne takie emocjonalne wybryki. W tym samym czasie Marcin, poruszony emocjami, wyzna Oliwii, co tak naprawdę czuje. Oliwia jest zaskoczona słowami Marcina. Nie spodziewała się, że jest w nim aż tyle uczuć.

Jednak po chwili refleksji, Oliwia zrozumie, że musi powiedzieć Marcinowi prawdę. Odwzajemnia jego uczucia, ale zaznacza, że jest to skomplikowana sytuacja i potrzebuje czasu, żeby wszystko przemyśleć. Marcin jest zaskoczony odpowiedzią Oliwii, ale jest też pełen nadziei. Wie, że teraz musi poczekać, ale jest gotowy zrobić wszystko, żeby ich relacja się udała. Tymczasem Kinga, po długiej rozmowie z przyjaciółkami, zdecyduje, że musi porozmawiać z Marcinem. Wie, że nie będzie to łatwe, ale czuje, że musi wyjaśnić swoje uczucia i zobaczyć, czy ich relacja ma jeszcze jakąś szansę.

"True Love" odcinek 8. – Głos Serca zachęci uczestników do szczerości

Kolejny dzień w domu "True Love" jest pełen niepokoju. Marcin czuje, że ma wiele do wyjaśnienia, nie tylko z Kingą, ale także z pozostałymi uczestnikami. Jego zachowanie podczas poprzedniego wieczoru było impulsywne i skutki jego działań odczuli wszyscy. Marcin zdaje sobie sprawę, że musi porozmawiać ze wszystkimi, aby wyjaśnić swoje emocje i zrobić wszystko, co w jego mocy, aby odbudować zniszczone relacje.

Sara i Karina z kolei, czują się odtrącone przez swoich partnerów. Obydwie dziewczyny nie wiedzą, jak mają sobie radzić z trudnościami w swoich związkach. Natomiast Agata musi zdobyć się na trudną rozmowę z Filonem. Czuje, że coś jest między nimi i wie, że musi to wyjaśnić.

Wieczór rozpoczyna się nerwowo. Uczestnicy, obciążeni swoimi emocjami, z trudem kontrolują swoje nerwy. Głos Serca przypomina im o tym, co jest najważniejsze - o szczerości. Czy każdy jest gotowy na to, by otworzyć swoje serce i powiedzieć prawdę? Poruszające fakty wychodzą na jaw. Kto zaryzykuje i otworzy się przed innymi?

Każdy z uczestników programu "True Love" ma swoje problemy do rozwiązania, ale jednocześnie zdają sobie sprawę, że są razem w tym samym domu i muszą sobie pomagać nawzajem. Tego dnia ma miejsce wiele rozmów i łez, ale również wiele momentów wzruszenia i zrozumienia. Wydaje się, że uczestnicy zaczynają dojrzewać i coraz bardziej zaczynają się otwierać na siebie. Tym samym, kolejny dzień w domu "True Love", mimo trudności, przynosi ze sobą nadzieję na lepszą przyszłość.

"True Love" – o czym jest program? Zasady

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości