Oliwia i Filip z "True Love" podgrzali atmosferę zdjęciami. Jednak jest szansa na miłość?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Oliwia i Filip z "True Love" zaskoczyli widzów. Jednak jest szansa na miłość?

Od początku trwania "True Love" wiemy, że Oliwia i Filip poznali się jeszcze przed wejściem do programu. Choć oboje deklarowali, że z tej mąki chleba nie będzie, w ich mediach społecznościowych pojawiły się zaskakujące nagrania. Czy uczestników "True Love" mogło połączyć uczucie?

Przed nami Ceremonia Prawdy, w której ponownie okaże się, co tak naprawdę sądzą uczestnicy "True Love". Tymczasem sielanka na rajskiej wyspie trwa. Oliwia i Kuba otrzymali niepowtarzalną możliwość spędzenia czasu tylko w dwoje i udali się na randkę. Zwiedzili podwodny świat rafy koralowej, co trochę ich zbliżyło. Na ten moment są właściwie jedyną parą, która wydaje się całkiem pewna. Co z pozostałymi? Marcin po rozmowie z Kingą i chwilach zadumy zdecydował, że stawia krzyżyk na tej relacji. Natomiast nowy uczestnik powoli zauważa starania Martyny, której Dawid ewidentnie wpadł w oko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love". Filip o relacji z Oliwią

Tymczasem żadną nowością nie jest fakt, że zanim Oliwia i Filip trafili do kolumbijskiej posiadłości spod znaku "True Love", mieli okazje bliżej się poznać. Oboje pochodzą z Poznania. Choć miasto jest dosyć duże, mieli okazję bawić się razem na weselu. Filip zdradził, że Oliwia była przyjaciółką jego znajomej. Uczestnicy postanowili nie ukrywać tego przed pozostałymi mieszkańcami karaibskiego raju i od razu powiedzieli im o całej sytuacji.

Niedługo później podczas zorganizowanego przez Filipa Q&A padło pytanie o to, czy nie chciał spróbować zbudować romantycznej relacji ze starą znajomą. W końcu znali się wcześniej, więc z pozoru mógłby to być idealny i dość logiczny wybór.

"Znaliśmy się przed programem i na początku oboje stwierdziliśmy, że te puzzle na love story nie pasują" - odpowiedział wówczas.

"True Love". Filip o relacji z Oliwią
"True Love". Filip o relacji z Oliwią "True Love". Filip o relacji z Oliwią Źródło: Instagram @filip.truelovepl

W programie można zauważyć, że Oliwia doradza uczestnikom i wspiera ich w podejmowaniu decyzji. Służy pomocą również Filipowi. Jak się okazuje, nie tylko na rajskiej wyspie.

"True Love". Oliwia i Filip w romantycznym uścisku?

Odkąd program "True Love" zadebiutował na antenie stacji TVN7, uczestnicy są coraz bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Z każdym odcinkiem zdobywają coraz to nowych obserwujących, którzy z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów i chętnie biorą udział w organizowanych przez nich Q&A. Szczególnie popularni są ci, wokół których narobiło się trochę szumu. Kinga ochoczo odnosi się do wydarzeń w programie, umożliwiając widzom wypowiedzenie się na temat relacji z Marcinem, która, choć zapowiadała się świetnie, szybko zgasła.

Filip i Oliwia również są aktywni, a ich ostatnie publikacje zaskoczyły internautów. Okazuje się, że uczestnicy "True Love" spędzili razem trochę czasu we dwoje. Oliwia przygotowała naleśniki, czym pochwalił się wyraźnie zadowolony Filip. Najwyraźniej uczestnicy złapali w programie bardzo dobry kontakt.

Oliwia i Filip z "True Love" zaskoczyli widzów
Oliwia i Filip z "True Love" zaskoczyli widzów Oliwia i Filip z "True Love" zaskoczyli widzów Źródło: Instagram @filip.truelovepl

Nawet jeśli łączy ich jedynie przyjaźń, to oboje wiedzą, jak podgrzać atmosferę. Filip opublikował nagranie, na którym wraz z Oliwią nakrywają się kocykiem. Czy to oznacza, że w "True Love" dojdzie do przeparowania i czeka nas zaskakująca zmiana?

Oliwia i Filip z "True Love" zaskoczyli widzów
Oliwia i Filip z "True Love" zaskoczyli widzów Oliwia i Filip z "True Love" zaskoczyli widzów Źródło: Instagram @filip.truelovepl
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości