Aneta z "ŚOPW" świętuje 33. urodziny w nietypowy sposób. Mąż się postarał!

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami.

Aneta Żuchowska skończyła 33 lata i z tej okazji dostała od męża wyjątkowy prezent. Robert Żuchowski wręczył żonie już jakiś czas temu bilety na rejs statkiem po najpiękniejszych portach Europy Południowej. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się bajkowymi zdjęciami. Nie zabrakło także urodzinowych balonów.

Aneta i Robert Żuchowscy byli bohaterami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para od razu przypadła sobie do gustu, a ich dalsza relacja potoczyła się wręcz perfekcyjnie. Fani miłosnego eksperymentu już od początku wiedzieli, że państwo Żuchowscy będą chcieli kontynuować swoją relację poza programem. Tak też się stało. Aneta i Robert Żuchowscy zdecydowali się zostać w małżeństwie, a niedługo później na świecie powitali pierwsze dziecko. Dziś chętnie dzielą się prywatnymi chwilami na Instagramie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Aneta Żuchowska świętuje 33. urodziny na statku

Aneta Żuchowska skończyła 33 lata i z tej okazji dostała od męża wyjątkowy i bardzo nietypowy prezent - rejs statkiem po słonecznych wybrzeżach Europy. Celebrytka, Robert Żuchowski oraz ich maleńki synek spakowali swoje walizki i ruszyli na przygodę życia, wszystkim pochwalili się oczywiście w mediach społecznościowych.

"Piękniejszego prezentu nie mogłam sobie chyba wymarzyć! Włochy, Francja, Hiszpania! Kolejny piękny rejs, który zaczęliśmy wczoraj w Civitavecchia Port, niedaleko Rzymu, a dziś obudziliśmy się już w Savonie! Każdy kolejny przystanek będzie chyba jeszcze ciekawszy!" - napisała.

Para odwiedziła już między innymi Marsylię, czy Barcelonę. Pokazała także warunki, w jakich pływają po morzu. Aneta Żuchowska i jej najbliżsi jedzą śniadanie z widokiem na wodę, mogą także liczyć na różne atrakcje na pokładzie. W rzeczywistym dniu urodzin uczestniczki "ŚOPW" nie zabrakło okolicznościowej relacji.

Były balony i bajeczne widoki. Anecie Żuchowskiej uśmiech nie schodził z twarzy.

"Myślicie, że jak 3 z przodu przyniosła mi tyle szczęścia to dwie trójki to jeszcze więcej szczęścia?! Dwa tygodnie temu te trójki dopadły Roberta, dziś mnie! I to gdzie! Swoje 33. urodziny spędzam w Palermo!" - napisała.

Aneta i Robert Żuchowscy są jedną z najlepiej dobranych par w "ŚOPW"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji i za każdym razem przyciąga przed odbiorniki tysiące widzów, którzy śledzą poczynania uczestników miłosnego eksperymentu. Kilka lat temu do produkcji zgłosił się Robert Żuchowski, który w ten sposób postanowił poszukać swojego szczęścia w związku. Mimo wszystko nie liczył na nagły zwrot akcji.

"Podchodziłem do całego eksperymentu z dystansem, żartem [...]. Bardziej byłem ciekawy, jak to się wszystko odbywa technicznie" - powiedział w rozmowie z party.pl.

Strzała Amora szybko jednak ugodziła Roberta Żuchowskiego, który zakochał się w swojej programowej żonie, Anecie. Para do dziś uchodzi za jedną z najlepiej dobranych w historii całego eksperymentu. Małżeństwo ciągle udowadnia, jak bardzo się kocha - nie tylko na oczach kamer.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/anet.zuchowska

Pozostałe wiadomości