Uczestnicy "True Love" zagrali w butelkę. Zrobiło się gorąco, tego nie było w odcinku!

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"True Love" - bonus. Uczestnicy zagrali w butelkę

"True Love" ma też swoje bonusy, które znajdziecie w Playerze. Obejrzeliśmy fragment, którego nie zobaczyliśmy w odcinku. Uczestnicy podgrzali atmosferę. Były intymne zwierzenia, a nawet striptiz. Filion zdecydował się pokazać seksowny taniec i rozbudził zmysły innych!

W "True Love" często rozgrzewają uczestników grami i zadaniami. Wszystko to ma na celu sprawić, by poznali się jeszcze lepiej. Jednak mieszkańcy willi mieli ochotę na coś bardziej pikantnego. Prośba Martyny w końcu została wysłuchana. Gra w butelkę pokazała niektórych uczestników z zupełnie innej strony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi?
Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Uczestnicy zagrali w butelkę. Intymne wyznania

Martyna kilka razy proponowała zabawę z butelką.

"Ja od dłuższego czasu komunikowałam, że świetną zabawą będzie dla nas gra w butelkę, żeby poruszyć tematy tabu, zobaczyć, gdzie u kogoś może jest jakaś granica" - twierdziła.

Jako pierwsza z butelką zmierzyła się nowa uczestniczka - Patrycja, która na rozgrzewkę wybrała pytanie. Kuba zapytał ją, ilu miała chłopaków. Pati powiedziała, że zakochana była dwa razy i to były dla niej dwa poważne związki.

Następna była Sara, która wybrała wyzwanie. To odważna uczestniczka, więc można się było po niej tego spodziewać. Oliwia poprosiła ją, aby zatańczyła na rurze.

"Myślę, że butelka ma to do siebie, że zawsze te pytania o charakterze seksualnym się odpalają, zwłaszcza, co mnie dziwi, że tak naprawdę takich tematów w ogóle nie było" - stwierdziła Sara.

Jako trzecia z butelką zmierzyła się Martyna, której zadano pytanie: "Gdybyś musiała zamknąć się z kimś tutaj do końca życia, to z kim by to było?". Brunetka wskazała, że z dziewczyn wybrałaby Sarę, a z chłopaków Filipa.

W czasie gry Oliwia wyznała, że miała prawie 18 lat, gdy pierwszy raz uprawiała seks. Za to Kuba otworzył się na temat najlepszego zbliżenia seksualnego w swoim życiu.

"Najlepszy seks w moim życiu to był mój pierwszy raz" - odparł Kuba i zaskoczył tym innych uczestników.

Filon z "True Love" zrobił striptiz przed uczestnikami

Sara kolejny raz zdecydowała się na wyzwanie. Tym razem miała uwieść Kubę. Jednak nie czuła się w tej roli najlepiej, bo uznała, że mężczyzna jest dla niej jak programowy ojciec i nie potrafiłaby spojrzeć na niego inaczej.

Na wykonanie zadania odważył się również Filon. Zaproponowano mu, aby zrobił striptiz. Mężczyzna bez wahania skorzystał z okazji, by pokazać swoje umięśnione ciało. Dziewczyny były zachwycone. Uczestnik w jednym z odcinków przyznał, że sam chodzi na pokazy striptizu do klubów przy okazji np. wieczorów kawalerskich. Był więc w swoim żywiole.

"Oczywiście żaden problem dla mnie, pojechałem z tematem" - zażartował i z uśmiechem pląsał przed grupą.

Filon z "True Love" robi striptiz Źródło: player.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości