"True Love" odcinek 19. Kamil i Filon na Ceremonii Prawdy. Co z Julką?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" odcinek 19. – Kamil i Filon na Ceremoni Prawdy, Julka opuszcza program

Kolejny odcinek programu "True Love" okazał się pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Julka podjęła szokującą decyzję, co wstrząsnęło pozostałymi uczestnikami. Ceremonia Prawdy wywołała zaniepokojenie. Filon i Kamil obawiają się, że ich tajemnice wyjdą na jaw. O szczegółach tego pełnego zwrotów odcinka przeczytacie w naszym artykule.

W 19. odcinku programu "True Love" uczestnicy zmierzyli się z kolejnymi wyznaniami, które wywołały niemałe poruszenie w willi. Julka zdecydowała, czy zostanie w programie, a Filon i Kamil denerwują się przed zbliżającą się Ceremonią Prawdy. Mimo to single wciąż starają się odnaleźć miłość, a na horyzoncie pojawiła się nawet nowa randka. Czy napięta atmosfera pozwoli mieszkańcom willi skupić się na swoich uczuciach, czy też wpłynie negatywnie na rozwój relacji?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 19. – Julka ma problemy z okiem

Julka zaczyna mieć coraz większe problemy ze swoim okiem, co wymaga wizyty u specjalisty. Kuba postanawia towarzyszyć jej w tych trudnych chwilach, aby okazać wsparcie. Wkrótce otrzymają diagnozę od okulisty, która może wpłynąć na dalszy pobyt Julki w domu "True Love".

Tymczasem uczestnicy muszą wybrać, kto uda się na romantyczną randkę. Wybór pada na Oliwię i Dawida. Głos Serca przypomniał też, że uczestnicy mogą organizować randki na własną rękę. Kamil przejął inicjatywę i zaprosił Agatę na spotkanie.

"True Love" odcinek 19. – Ceremonia Prawdy

W willi domu "True Love" zaczyna dochodzić do zmian w układzie relacji między uczestnikami. Najmocniejsza para w programie rozpadła się, a większość związków stoi pod znakiem zapytania. Dodatkowo, do grupy dołączają dwie nowe uczestniczki, co może przyczynić się do jeszcze większych zmian. Badania wykrywaczem kłamstw, które odbędą się po raz drugi w tym tygodniu, mogą pomóc w podjęciu trudnych decyzji. Filon i Kamil zostaną zmuszeni do skonfrontowania się z prawdą. Ceremonia Prawdy może otworzyć przed uczestnikami zupełnie nowe perspektywy. Niektóre z dziewczyn stracą grunt pod nogami, a inne odkryją nową szansę na prawdziwe uczucie.

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W programie "True Love" uczestnicy spędzają wakacje na egzotycznym półwyspie karaibskim w Kolumbii, randkując i nawiązując relacje. Edyta Zając jest prowadzącą program. Ważnym elementem pobytu w willi są Ceremonie Prawdy, podczas których uczestnicy są testowani za pomocą wariografu. Zebrane informacje pomagają im podejmować decyzje podczas Ceremonii Miłości, kiedy to wybierają, z kim chcą być w związku. Głos Serca towarzyszy uczestnikom, udzielając porad i wsparcia. Pojawianie się nowych i atrakcyjnych graczy może utrudnić sytuację, dlatego niektórzy muszą podjąć trudne decyzje, czy zostać w parze, czy związać się z kimś innym.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości