Uczestnik hiszpańskiego "Mam Talent" zmarł na scenie w trakcie występu

Mam Talent
Mam Talent - Arsenio Puro
Źródło: Player.pl
Półfinalista hiszpańskiej edycji "Mam talent" Arsenio Puro zasłabł na scenie show. Mężczyzna w trakcie wykonywania sztuczek nagle upadł. Nikt na widowni nie sądził, że jest to wynik ataku serca, którego doznał.

Arsenio Puro był uczestnikiem hiszpańskiego talent show. Magik dotarł aż do półfinału programu. Na scenie "Mam Talent" pokazał przestawienie, które było połączeniem kilku sztuczek. Widownia, jak podaje dziennik "El Mundo", była rozbawiona i nikt nie przypuszczał, że kiedy iluzjonista upadł, dzieje się coś złego. Po kilku minutach na scenie pojawiły się służby medyczne.

czt_mamtalent_foremniak_po 50tce
Małgorzata Foremniak o życiu po 50. Czego się nauczyła?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Uczestnik "Mam Talent" umarł na scenie show

Kiedy Arsenio Puro upadł na scenie hiszpańskiego "Mam talent", nikt nie zdawał sobie sprawy, że to początek tragicznej historii. Jak powiedział kolega magika w rozmowie z mediami, niektórzy jego upadek potraktowali jako część wystąpienia.

"Upadł na podłogę, ale jego przedstawienie było tak zabawne, że początkowo ludzie śmiali się, myśląc, że to żart. Wszyscy naprawdę go kochali".

Publiczność, widząc, że Arsenio Puro nie wstaje, zareagowała dość szybko. Dwóch funkcjonariuszy policji, którzy akurat znajdowali się na widowni, podjęli reanimację iluzjonisty. Następnie do akcji przystąpiły służby medyczne, które przetransportowały go do szpitala. Niestety kilka godzin po tym zmarł. Jak podają hiszpańskie media, Arsenio Puro od kilku dni skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Mężczyzna jednak przygotowywał się do występu w talent show i nie znalazł czasu na pójście do lekarza.

Fenomen "Mam Talent"

Program "Mam Talent" jest światowym formatem, który jest realizowany w ponad 10 krajach. Jego fenomenem jest to, że do show może zgłosić się każdy, kto czuje, że ma jakieś nadzwyczajne umiejętności. W talent show dominują akrobaci, wokaliści, tancerze i nie tylko. Polska edycja jest realizowana od 2008 roku. O popularności show w wywiadzie dla tvn.pl powiedziała Agnieszka Chylińska, która jest jurorką od pierwszej edycji programu.

"Mam Talent ma klimat miasteczka Twin Peaks. W show jest wachlarz emocji. Jest to program z założenia dobry, którego celem jest promowanie uzdolnionych ludzi. Nigdy nie wiesz, kto wyjdzie na scenę i co na niej zrobi, to jest w tym magiczne. Kocham ten program".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTA

Przeczytaj więcej o "Mam Talent":

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości