Filmy i programy na Walentynki. Co warto obejrzeć w TVN TVN7 i Player.pl?

Kadr z filmu "Mamma Mia"
Co obejrzeć w Walentynki?
Źródło: Materiały promocyjne TVN
Lista filmów walentynkowych jest wyjątkowo długa. W 2022 roku święto zakochanych wypada w poniedziałek. Oznacza to, że wiele osób spędzi je w domowym zaciszu. To idealna okazja, by obejrzeć coś lekkiego, zabawnego i wzruszającego. W naszym walentynkowym zestawieniu z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Wiele osób nie przepada za tłumami w restauracjach, czy kinach. Walentynki wolą spędzać w kameralnej atmosferze lub we własnym domu. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie stacje TVN, TVN 7 oraz platforma Player.pl przygotowały wiele opcji, które z pewnością umilą wieczór.

TVN - co obejrzeć w walentynki? 

Już 14 lutego na antenie TVN pojawi się specjalny odcinek programu "Milionerzy". W walentynkowej odsłonie teleturnieju do walki o najwyższą wygraną staną: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Bartek Jędrzejak i Daria Ładocha. Gwiazdy doskonale znane widzom telewizji TVN, zmierzą się z trudnymi pytaniami zadanymi przez Huberta Urbańskiego. Kwoty które zdobędą, zostaną w całości przekazane na konto fundacji TVN. 

O 22:05 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć kultowy film "Notting Hill", czyli komedię romantyczną, w której główne role zagrali Julia Roberts oraz Hugh Grant. Perypetie właściciela księgarni i światowej sławy aktorki pokochali widzowie na całym świecie. Zwieńczona happy endem historia z pewnością będzie dobrym wyborem na walentynkowy wieczór. 

cztJEDRZEJAK_MILIONERZY
Bartek Jędrzejak może wygrać milion! Odcinek specjalny "Milionerów" już niedługo na antenie TVN
Bartek Jędrzejak wraz z Darią Ładochą staną do walki o główną nagrodę w teleturnieju "Milionerzy"

TVN 7 - co obejrzeć w walentynki?

Razem z TVN 7 widzowie mogą spędzić cały walentynkowy wieczór. O godzinie 20:00 zostanie wyemitowany nowy odcinek serialu "Brzydula". Finałowy sezon nabiera tempa. Czy Marek i Ula rozwiążą swoje problemy? Tuż po zakończeniu odcinka o perypetiach Uli i Marka na ekranach widzów pojawi się jedna z najbardziej lubianych polskich komedii - "Nigdy w życiu". Film na podstawie bestsellerowej książki Katarzyny Grocholi zapewni wszystko, co powinna mieć dobra, walentynkowa produkcja. Wzruszenie, miłość i przede wszystkim - duża dawka humoru. 

O 22:55 na antenie TVN 7 widzowie będą mogli obejrzeć musical "Mamma Mia". Komedia romantyczna oparta na wielkich hitach zespołu ABBA spowoduje, że przy romantycznej kolacji z pewnością choć raz zanucimy jeden z utworów grupy. 

Player.pl - co obejrzeć w walentynki? 

Walentynkowy wieczór to dobry moment, by obejrzeć pierwszy odcinek najnowszej produkcji TTV - "Projekt Cupid". Program opowiada o osobach ze spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a, którzy poszukują miłości. Redakcja programu wraz z grupą ekspertów spróbuje znaleźć dla naszych bohaterów idealną osobę do randki w ciemno. 

W ofercie Player.pl znajdziecie także szereg filmów, które skutecznie umilą walentynkowy wieczór. Wśród nich możecie wybrać polską komedię "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Siedem historii, w których miłość odgrywa niezwykle istotną rolę.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały promocyjne TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości