Wiktoria z "HP All Stars" wyjawia, dlaczego tak szybko otworzyła się na Artura. Zaskoczeni?

Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Star"
Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Star"
Źródło: TVN
"Hotel Paradise All Stars" to jeszcze więcej emocji, kontrowersji i zaskakujących momentów. Widzowie z tygodnia na tydzień nie mogą się doczekać, jak potoczą się losy Wiktorii Kozar i pozostałych uczestników. Czy dziewczyna znajdzie miłość w programie? O swoim podejściu do uczuć opowiedziała w ostatniej relacji na Instagramie.

Wiktoria Kozar, zwyciężczyni 5. edycji "Hotelu Paradise", powróciła do raju, aby znów podbić serca widzów i uczestników w nowej odsłonie programu "Hotel Paradise All Stars". Tym razem uczestniczka rywalizuje z najbardziej charakterystycznymi osobowościami z poprzednich sezonów. Choć format jest znany fanom, to dostarcza wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Poprzednia relacja Wiktorii, choć doprowadziła ją do finału, to była czysto przyjacielska. Czy teraz będzie inaczej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Hotel Paradise" – rozmowy z uczestnikami

QUIZ_ELIZAJAY
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show

Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Star" o Arturze

Podczas ostatniej imprezy w "Hotelu Paradise", Wiktoria Kozar wywołała spore zamieszanie, mając pretensje do Artura o jego zainteresowanie Basią, która powróciła do programu. Blondino nie pozostał obojętny na tę sytuację i postanowił szczerze wyznać swoje uczucia dziewczynie.

"Masz w sobie to coś, co na mnie działa, kręcisz mnie" - przyznał.

Pytanie, czy Wiktoria zdecyduje się zmienić parę, pozostaje nadal otwarte i z pewnością fascynuje fanów programu, którzy starają się zgłębić ten temat w serii pytań i odpowiedzi, którą uczestniczka przeprowadziła na Instagramie.

Jednego z obserwatorów zastanowiło, dlaczego Wiktoria tak szybko otworzyła się dla Artura, a dla innych uczestników wydaje się być bardziej zamknięta.

"Bo mi się najbardziej spodobał. Nie otwieram się na osoby, które mi się nie podobają pod względem bardziej romantycznym, bo nie czuję takiej potrzeby, jakiejkolwiek potrzeby bliskości czy dotyku, i nie chcę komuś robić nadziei" - wyjaśniła uczestniczka.

Czy to oznacza, że Blondino nie ma szans na serce Wiktorii? Czas pokaże, czy ich relacja ma potencjał na coś więcej niż tylko przyjaźń.

Ponadto Wiktoria Kozar została zapytana o swoje relacje z innymi uczestniczkami show, szczególnie z Anią. Plotki o napiętej atmosferze między nimi pojawiły się w mediach społecznościowych. Jednak Wiktoria stanowczo temu zaprzeczyła, wyjaśniając, że ona i Ania są w dobrej relacji.

"Seriooo? Lubimy się! Team blondes. Ja nie oglądałam ostatnio odcinków i nie wiem, jak to tam wygląda, ale nie odczuwałam, żebyśmy miały napiętą atmosferę w programie" - zapewniła zaskoczona pytaniem uczestniczka.

Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Star"
Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Star" o relacjach z uczestnikami
Wiktoria Kozar z "Hotel Paradise All Star"
Źródło: Instagram

Wiktoria Kozar w teledysku piosenki promującej "Hotel Pradise All Stars"

Uczestnicy "Hotelu Paradise All Stars" znów udowodnili, że mają nie tylko talent do rozpalania uczuć, ale także do muzyki! Wiktoria Kozar wystąpiła w gorącym teledysku do piosenki "Razem", która szybko staje się letnim hitem. 

Teledysk do utworu "Razem" wyróżnia się energetyczną atmosferą, egzotyczną scenerią i przepięknymi widokami z kolumbijskiej plaży. Wszyscy uczestnicy "HP All Stars" dali z siebie wszystko, prezentując się z najbardziej pozytywnej i żywiołowej strony. Jednak w klipie szczególnie wyróżniają się trzy osoby, czyli soliści w piosence: Łukasz Książkiewicz, Miłosz Pesta i oczywiście Wiktoria Kozar.

"Razem" to już czwarty utwór z czołówki tego popularnego formatu, w którym uczestnicy mogą pokazać muzyczne talenty. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć "Oto raj" w wykonaniu Soni Szklanowskiej, "Daj mi raj" zaśpiewane przez Bibi i Kamila Bijosia oraz "Ty i ja" w interpretacji Nany. Posłuchaj najnowszego hitu:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości