Zmiany w emisji "Hotelu Paradise". Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć program?

Kto zamieszka w "Hotelu Paradise"?
Kto zamieszka w "Hotelu Paradise"?
Źródło: TVN7
"Hotel Paradise" to jeden z najchętniej oglądanych programów typu reality show w Polsce. Losy uczestników przebywających na rajskiej wyspie śledzą miliony widzów przed telewizorami. W trakcie trwania 6. sezonu zdecydowano o zmianie w emisji show.

"Hotel Paradise" do tej pory był emitowany w pięć dni w tygodniu. Widzowie w każdą środę mogli obejrzeć Pandorę a w piątek - Rajskie Rozdanie. Od poniedziałku 12 września sporo się zmieni. Kiedy będzie emisja nowych odcinków?

6. edycja "Hotelu Paradise" - gdzie można obejrzeć program? 

"Hotel Paradise" zadebiutował w TVN 7 24 lutego 2020 roku. Od tego momentu widzowie i internauci bacznie śledzą poczynania mieszkańców rajskiej willi. Intrygi, pakty i sojusze z każdym sezonem przybierają na sile. Wśród uczestników zawsze znajdzie się jednak para, która darzy się szczerym uczuciem. "Hotel Paradise" to dla wielu osób sinusoida emocji i wrażeń, przesądzająca o sukcesie programu. 

Do tej pory "Hotel Paradise" można było oglądać na antenie TVN 7 i w player.pl od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35. Według informacji prasowej od 12 września, widzów czekają zmiany. Poczynania mieszkańców panamskiego raju będą emitowane już o godzinie 20:00. 

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6" - skrót odcinków

Za nami dwa tygodnie z 6. edycją "Hotelu Paradise". Uczestnicy szybko zadomowili się w rajskiej willi i w przeciwieństwie do swoich poprzedników rozpoczęli przygodę od zawierania paktów i knucia planów za plecami innych. Przez takie działanie na pierwszym Rajskim Rozdaniu z panamską przygodą musiał pożegnać się Maciej. Młody poliglota chciał stworzyć parę z Wiktorią, jednak zmowa innych mężczyzn była silniejsza - woleli pozostawić w hotelu Grzegorza. 

Opuszczenie "Hotelu Paradise" przez Macieja okazało się także dużym problemem dla Wiktorii, która wiązała z nim swoje rajskie plany. Niestety w ciągu kilku dni nie udało się jej nawiązać relacji z żadnym z uczestników. Swoją nadzieję upatrywała w Piotrze, z którym spędziła kilka chwil na randce tylko we dwoje. Ten solidarnie z ustaleniami zdecydował jednak, że woli kontynuować rajską przygodę z Szahirą. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości